• <

Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
20
wrz 2017

Międzynarodowa Konferencja i Wystawa Nafta-Gaz-Chemia

Szczegóły wydarzenia

 • Termin:

  20.09.2017 - 20.09.2017

 • Godzina rozpoczęcia:

  9:30

 • Adres:

  1 Sierpnia 1
  02-134 Warszawa

  Pokaż na mapie
 • Telefon:

  (22) 849 60 06 w.122

 • E-mail:

  moskalewicz-wojcik@ztw.pl

  www.naftaigaz.ztw.pl/

Międzynarodowa Konferencja i Wystawa „Nafta-Gaz-Chemia” to coroczne wydarzenie gromadzące, już od pierwszej edycji, najznamienitszych polskich i zagranicznych specjalistów sektora nafty, gazu, energetyki i chemii. Jest ono przygotowywane w konsultacji z jednostkami rządowymi, naukowymi, a także przy wsparciu mediów branżowych. Konferencja ma stać się forum do dyskusji, wymiany doświadczeń i przedstawienia nowoczesnych rozwiązań, mających aktualnie największe znaczenie dla branży paliwowo-energetyczno-chemicznej w Polsce. Tegoroczna edycja odbędzie się w Warszawie 20 września.

Co roku przedstawiane są najważniejsze wyzwania, przed jakimi stoją branże paliwowa, energetyczna, gazowa i chemiczna. Do debaty zapraszeni zostali liderzy branż i znaczące osobistości życia politycznego, gospodarczego i naukowego.

Dzięki starannemu doborowi mówców i odpowiedniemu przygotowaniu omawianych zagadnień, a także ciekawym prezentacjom innowacyjnych rozwiązań dotyczących aktualnych problemów z omawianego sektora Międzynarodowa Konferencja i Wystawa Nafta-Gaz-Chemia stała się jednym z cenionych wydarzeń w branży paliwowo-energetyczno-chemicznej.

Szczegóły wydarzenia można znaleźć tutaj.

Międzynarodowa Konferencja i Wystawa Nafta-Gaz-Chemia - GospodarkaMorska.pl

Dziękujemy za wysłane grafiki.