• <
plus

dystrybutor automatyki przemysłowej

Dane kontaktowe

  • Adres: 80-298 Gdańsk, Harfowa 1
  • Telefon: (+48) 58 739 65 80
  • Fax: 58 739-65-82
  • E-mail: biuro@mh-automatyka.pl

Udostępnij

Firma MH Automatyka rozpoczęła swoją działalność jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w kwietniu 2003 roku. Natomiast na rynku elektrotechnicznym i automatyki przemysłowej jest obecna od 1998 roku.
Działamy na terenie całej Polski.
Siedziba główna spółki mieści się w Gdańsku przy ul. Harfowej, gdzie również znajduje się jeden z oddziałów handlowych oraz powstały w 2004 roku dział automatyki. Pozostałe oddziały handlowe firmy znajdują się w Warszawie i Wrocławiu.
W ramach działalności spółki w 2006 roku otworzyliśmy nowy dział zajmujący się klimatyzacją i wentylacją.

Zakres naszej działalności obejmuje:
- kompletację dostaw aparatury elektrycznej,
- systemy monitorowania i nadzoru,
- rozdzielnice inteligentne,
- kompletację dostaw w zakresie elementów wyposażenia szaf sterowniczych i automatyki,
- projekt, montaż i uruchamianie układów automatyki przemysłowej,
- montaż rozdzielnic nn,
- montaż wyłączników Compact NS,
- klimatyzatory komfortu - sprzedaż i montaż,
- doradztwo techniczne i usługi serwisowe.

Zatrudniamy inżynierów i techników posiadających wiedzę z zakresu elektrotechniki, automatyki oraz klimatyzacji i wentylacji, co pozwala nam utrzymać wysoki poziom techniczny obsługi klientów.

Współpracujemy z takimi firmami jak: Schneider Electric, Moeller Electric, Wieland Electric, Siemens, producentem aparatury elektrycznej Noark Electric oraz w zakresie klimatyzacji Fuji Electric.

Uwieńczeniem naszej dobrej współpracy z firmą Schneider Electric Polska Sp. z o.o. jest posiadanie certyfikatu \"Autoryzowanego Punktu Techniczno-Handlowego\" dla Oddziału Gdańskiego oraz Oddziału Warszawskiego ,certyfikatu \"Autoryzowanego Punktu Compacta NS\" dla oddziału gdańskiego oraz umowy partnerskiej \"Integratora Systemów Automatyki Przemysłowej\"

Ponadto jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym firm: Wieland Electric, Moeller Electric oraz firmy Noark Electric.
W 2012 roku, oprócz dalszego rozwoju sieci handlowej, w celu podniesienia jakości oferowanych usług firma po raz kolejny audytowała swoje usługi zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001:2000. We wrześniu uzyskaliśmy przedłużenie na kolejne lata certyfikatu ISO 9001:200 wydanego przez ZSZJ z siedzibą w Warszawie. Od 2011 roku firma posiada certyfikat AQAP 2110.

W 2014 roku planujemy dalszy rozwój sieci handlowej oraz poszerzenie swojej działalności w zakresie projektowania i wykonywania układów automatyki. W związku z realizacją w poprzednich latach kontraktów min. dla Polskiej Marynarki Wojennej, planujemy zwiększenie swojej aktywności na tym rynku. Chcemy również kontynuować uruchomiony w latach poprzednich montaż szaf automatyki.

Oferta

W naszej działalności wykorzystujemy głównie produkty z oferty Eaton Moeller oraz Schneider Electric.

Z zakresu automatyki przemysłowej jest to aparatura marki Telemecanique i Modicon, natomiast w zakresie rozdziału energii - marki Merlin Gerin i Eaton Moeller.

Ponadto naszą ofertę uzupełniają produkty takich firm jak: Wieland Electric, Helukabel oraz Siemens.
Stosowana przez nas aparatura posiada dopuszczenia morskich towarzystw klasyfikacyjnych, co pozwala nam sprzedawać i stosować ją również w zastosowaniach \"morskich\" i wojskowych.

Kontakt do działów firmy

Dział Handlowy: (+48) 58 739 65 80
Sklep internetowy: (+48) 58 739 65 83
Dział Wdrożeń: (+48) 58 739 65 81

Zdjęcia

Opis dodatkowy

automatyka przemysłowa, kompletacja dostaw aparatury elektrycznej, systemy monitorowania i nadzoru, rozdzielnice inteligentne, kompletacja dostaw w zakresie elementów wyposażenia szaf sterowniczych i automatyki, projekt, montaż i uruchamianie układów automatyki przemysłowej, montaż rozdzielnic nn, montaż wyłączników Compact NS, klimatyzatory komfortu, doradztwo techniczne i usługi serwisowe, Schneider Electric, Moeller Electric, Wieland Electric, Siemens, Noark Electric, Fuji Electric,

Dziękujemy za wysłane grafiki.