• <
premium

Serwis, części i remonty silników morskich CATERPILLAR®

Dane kontaktowe

  • Adres: 81-335 Gdynia, Janka Wiśniewskiego13
  • Telefon: 58 625 34 83
  • Fax: 58 665 96 55
  • E-mail: biuro@mg-cat.pl

Udostępnij

MG CAT Service specjalizuje się w serwisie i sprzedaży oryginalnych części zamiennych do silników morskich firmy Caterpillar. Nasze wieloletnie doświadczenie i wyszkoleni serwisanci gwarantują najwyższą jakość usług także w obsłudze innych marek związanych z przemysłem morskim.

Oferta

Morskie silniki CATERPILLAR® to bogata oferta silników mogąca zaspokoić wymagania każdego Klienta.

Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe "MG" w Gdyni to autoryzowany serwis wszystkich typów silników morskich firmy CATERPILLAR®

Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu CATERPILLAR® zapewnia wsparcie zarówno na etapie prac projektowych, jak i profesjonalną pomoc w procesie wdrażania i instalacji podczas budowy danej jednostki w stoczni oraz w każdym momencie podczas remontów, czy kompletacji części.
Nasze wsparcie obejmuje również dostęp do niezbędnych schematów, instrukcji montażowych i literatury technicznej. Zapewniamy spełnienie wymagań użytkowników przy zachowaniu zgodności z wymaganiami towarzystw klasyfikacyjnych.

Niezależnie czy potrzebują Państwo silnik do statku, kutra czy jachtu, nasi specjaliści dobiorą najlepszy model silnika CAT oraz pomogą w jego instalacji.

Na życzenie oferujemy kompletne zestawy napędowe obejmujące silnik, sprzęgło, przekładnię oraz śrubę napędową, jak też silniki główne do napędu typu diesel-electric.

Wykonujemy naprawy głównych i pomocniczych silników morskich różnego typu i o różnej mocy, jak również naprawy innych urządzeń w siłowniach okrętowych takich jak kompresory, wymienniki ciepła czy separatory itd. Nasze usługi obejmują przegląd kapitalny i regulację pomp wtryskowych oraz regulatorów w silnikach Diesla.

Świadczymy usługi w zakresie:
- pełnego serwisu i remontów silników morskich CATERPILLAR®
- przeglądów i napraw;
- dostaw części;
- doradztwa technicznego
oraz wszelkich czynności związanych z utrzymaniem silników morskich CATERPILLAR® sprawnych technicznie.

Kontakt do działów firmy


Tel.: 58 625 34 83
Tel.: 58 665 34 83
Tel./fax: 58 665 96 55

Email: biuro@mg-cat.pl
www.mg-cat.pl

Filmy


Do pobrania

Opis dodatkowy

morskie silniki napędu głównego od 93 do 5420 KW, silniki pomocnicze, morskie agregaty prądotwórcze, silnik, sprzęgło, przekładnia, śruba napędowa, siłownie okrętowe, silniki morskie caterpillar, silniki morskie cat, naprawa silników morskich, remonty silników morskich, remonty silników CAT, remonty silników morskich caterpillar, części do silników morskich, części do silników caterpillar, części do silników cat, mg, CAT, Caterpillar, CAT Marine, Caterpillar Marine, CAT Engines, CAT Marine Engines, CAT spares, CAT spares Gdynia, CAT spares Poland

Dziękujemy za wysłane grafiki.