• <

Szczegóły ogłoszenia

technozbyt_30lat_2023

MEWO zatrudni: Specjalista ds. Administracji i Koordynacji k/m

Strona główna Ogłoszenia Ogłoszenia praca Zatrudnię - inne MEWO zatrudni: Specjalista ds. Administracji i Koordynacji k/m
Standard

Dane kontaktowe

Specjalista ds. Administracji i Koordynacji k/m

  • 6 000 – 9 000 zł brutto / mies. | umowa o pracę
  • Starogardzka 17a, Straszyn (pow. gdański)(pomorskie)
  • umowa o pracę pełny etat
  • specjalista / specjalistka (mid / regular)
  • praca stacjonarna

Zakres obowiązków: 

  • Wsparcie administracyjne i koordynacyjne bieżącej działalności Działu ROV, w tym prowadzenie i aktualizacja dokumentacji działowej, rejestrów sprzętu, zestawień personelu, formularzy operacyjnych oraz dokumentów związanych z mobilizacją i demobilizacją systemów ROV.
  • Koordynacja obiegu informacji pomiędzy Działem ROV, a innymi działami w firmie oraz podwykonawcami.
  • Wsparcie w przygotowywaniu zapotrzebowań zakupowych, kontroli statusu zamówień, kompletowaniu certyfikatów.

Wymagania:

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań.
  • Umiejętność sprawnej komunikacji, porządkowania informacji, pracy na dokumentach oraz współpracy z różnymi działami firmy.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy administracyjnej, koordynacyjnej lub projektowej.

Oferujemy: 

Stabilne zatrudnienie w rozwijającym się Dziale ROV, możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze projektów offshore i nowoczesnych technologii podwodnych, pracę w zespole techniczno-operacyjnym oraz wsparcie we wdrożeniu do powierzonych zadań.

Dziękujemy za wysłane grafiki.