• <
plus

Kable offshorowe

Dane kontaktowe

  • Adres: 83-050 Kolbudy k/Gdańska, ul.Sienkiewicza 37
  • Telefon: 48 58 671-29-77
  • Fax: 48 58 691-72-99
  • E-mail: megat@megat.pl

Udostępnij

Istniejemy na rynku od roku 1995. Początkowo firma była hurtownią materiałów dla elektroenergetyki jednakże z czasem przekształciła się w firmę techniczno-handlową specjalizującą się w kablach. Dzisiaj jesteśmy dostawcą wszelkiego rodzaju kabli przemysłowych i specjalistycznych oraz całych systemów kablowych głównie dla przemysłu stoczniowego, petrochemicznego, rafineryjnego, hutniczego, spożywczego i wielu innych. W dziedzinie kabli okrętowych i offshore jesteśmy niewątpliwie największą firmą handlową w Polsce biorąc pod uwagę zakres oferowanych produktów oraz posiadane stany magazynowe. Naszą siłą jest wiedza i doświadczenie nasze i naszych dostawców oraz jakość i gama oferowanych produktów. Stale dążymy do poszerzania naszego asortymentu a naszym celem jest zapewnienie klientom kompleksowej obsługi przy nawet najbardziej specjalistycznych budowach i projektach. Aby temu sprostać, rozwijamy współpracę z najbardziej uznanymi producentami kabli i akcesoriów w Europie skupiając sie na tym co mają najlepszego do zaoferowania. Zbudowaliśmy w ten sposób bazę produktów pozwalającą nam zrealizować każdy projekt, od oczyszczalni ścieków, przez instalacje podwodne po fabryki i stocznie, od kabli zasilających, poprzez sterownicze, instrumentacyjne, BUS, światłowody na konstrukcjach specjalnych kończąc. Oprócz samych kabli oferujemy Państwu pełne wsparcie techniczne przy ich doborze. Często bardzo wiele można zaoszczędzić poprzez poprawne zdefiniowanie warunków pracy kabla. Możemy dobrać, zaprojektować i wykonać dokładnie takie rozwiązanie które pasuje do danej aplikacji. Największe znaczenie ma to w przypadku kabli pracujących w trudnym środowisku np. wysokie lub niskie temperatury, kable podwodne do pomp głębinowych, narażenia na oleje, rozpuszczalniki itp. W takich wypadkach zły dobór kabla kończy się zwykle awarią.

Naszymi głównymi dostawcami są:

1. Tele-Fonika Kable S.A. - kable okrętowe, i zasilające SN i NN

2. DRAKA MOG ( Marine , Oil & Gas ) - kable „offshore” i okrętowe

3. LEONI Marine Technologies - kable morskie specjalistyczne (podwodne, okrętowe i offshore). Certyfikowane kable do systemów CCTV, sieci PROFIBUS, AS-I, DeviceNet, CAN, kabli koncentrycznych, sieci LAN a także pełną gamę linek i taśm miedzianych. Firma LEONI jest również uznanym producentem kabli dla okrętów wojennych (z aprobatą NATO) oraz wszelkiego rodzaju kabli podwodnych (z blokadą wzdłużną i poprzeczną), odpornych na wodę morską

4. LEONI KERPEN - kable instrumentacyjne odporne na oleje, kompensacyjne do termopar, światłowody i wiele innych kabli do zastosowań przemysłowych.

5. LEONI Automation & Drives - kable do praktycznie wszystkich sieci BUS tj. PROFIBUS, Industrial Ethernet, AS-I, DeviceNet, CAN, KNX/EIB, CC-Link, INTERBUS, FOUNDATION Fieldbus, SafetyBusp jak również kable do zasilania silników z przetwornic częstotliwości.

6. OMERIN - kable odporne na wysokie i niskie temperatury oraz kable kompensacyjne do termopar

7. OMERIN Polycable (dawny PROFIPLAST) - kable PBS do zasilania pomp głębinowych oraz pełen zakres kabli do zasilania innych urządzeń zanurzonych w różnego rodzaju cieczach.

I wiele innych

Opis dodatkowy

kable offshore, kable dla przemysłu offshore

Dziękujemy za wysłane grafiki.