• <
plus

Produkcja, przetwórstwo i eksport filetów z ryb słodkowodnych.

Dane kontaktowe

  • Adres: 70-813 Szczecin, Ul. Potok 15
  • Telefon: (+48) 91 469 33 77
  • Fax: (+48) 91 469 06 84
  • E-mail: mclp@mclean.pl

Udostępnij

McLean Brothers Poland Sp. z o.o

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ - PROFESJONALIZM - TRADYCJA


Firma McLean Brothers Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej grupy McLean Brothers Fisheries Group - jednego ze światowych liderów połowów, przetwórstwa i sprzedaży ryb słodkowodnych. W Polsce firma istnieje od 1991 roku, bazując na lokalnym surowcu i sprawdzonej, kanadyjskiej technologii know- how.

W naszej ofercie znajdą Państwo świeże i mrożone filety z okonia i sandacza w szerokiej gamie rozmiarów, pochodzące z najwyższej klasy surowca ręcznie filetowanego. Dzięki wyselecjonowaniu najlepszych ryb oraz przestrzeganiu na każdym etapie produkcji procedur kontroli jakości, nasze produkty cieszą się rosnącą popularnością w kraju i zagranicą, zachowując na długo wyśmienity smak i świeżość.


Firma McLean Brothers Poland jest światowym liderem w produkcji, przetwórstwie i eksporcie filetów z ryb słodkowodnych. Gwarancją przestrzegania europejskich norm jakości jest uzyskanie certyfikatu o numerze EU 32621801, umożliwiającego eksport produktów na rynki krajów Unii Europejskiej, Szwajcarii i Ameryki Północnej.

Kupując produkt McLean Brothers Poland Sp. z o.o. zyskuje się zawsze pewność, że:
- powstał z surowca pierwszorzędnej świeżości i jakości;
- jest w pełni naturalny i pochodzi z najczystszych akwenów wodnych;
- został wyprodukowany w ścisłym reżimie temperaturowo-czasowym;
- od połowu ry
JAKOŚĆ, KTÓREJ MOŻNA ZAUFAĆ

W McLean Brothers Poland największą rolę odgrywa jakość pozyskiwanych ryb. Aby nasze produkty cieszyły się wyśmienitym smakiem, pozyskiwane są wyłącznie z najwyższej jakości okonia i sandacza.

Dbając o satysfakcję naszych klientów wdrożyliśmy system analiz zagrożeń i krytycznych punktów kontroli HACCP oraz Dobrej Praktyki Produkcyjnej GMP, Dobrej Praktyki Higienicznej GHP, które pozwalają na uzyskanie jak najlepszej jakości produktu. Po dostarczeniu są one poddawane wnikliwej ocenie i sortowaniu według wielkości i rodzaju. W trakcie całego procesu technologicznego przestrzegane są najwyższe standardy higieny. Stosowane są wyłącznie bezpieczne, atestowane narzędzia i materiały pomocnicze, a podczas całego procesu przetwórczego utrzymywana jest temperatura utrzymująca właściwą świeżość produktów.
Polityka jakościowa firmy zakłada profesjonalne przestrzeganie najwyższych standardów produkcji, począwszy od przyjęcia surowca, aż po jego dostawę do klienta. Dysponujemy własną bazą specjalistycznych samochodów, które gwarantują szybką dostawę, przy zapewnieniu odpowiednich warunków transportu i przestrzeganiu unijnych norm higieny żywności.

Stały monitoring temperatur, opracowanie procedur na poszczególnych etapach produkcji, systematycznie przeprowadzane kontrole i ciągły nadzór weterynaryjny zapewnia doskonały smak i długą świeżość ryb.
by do dostawy towaru zachowano najsurowsze standardy jakości

Oferta

Poparta wieloletnim doświadczeniem, wiedza dotycząca produkcji i przetwarzania wysokowartościowych produktów pozwala nam na zaoferowanie Państwu usług filetowania, przetwarzania i mrożenia na najwyższym poziomie. Ściśle przestrzegana Dobra Praktyka Higieniczna (GHP) i Dobra Praktyka Produkcyjna oraz zachowanie norm i zasad systemu HACCAP gwarantuje usługi najwyższej jakości.

Osoba kontaktowa:
Baranowski Marek
email: m.baranowski@mclean.pl
tel. (+48) 91 469 33 77
tel. (+48) 91 431 27 77

Opis dodatkowy

Dziękujemy za wysłane grafiki.