• <

Dane kontaktowe

  • Adres: 80-755 Gdańsk, Szafarnia 2
  • Telefon: 517-806-579
  • Fax: 58 301-33-78
  • E-mail: marina.gdansk@mosir.gda.pl

Udostępnij

Port jachowy w centrum starego Gdańska. 60 miejsc postojowych, dopuszczalne zanurzenie 3,5 metra, na miejscu: bosman, informacja, bankomat, telefon, pomoc medyczna, bar, sklepy, hotel, WC, prysznic, woda pitna, prąd, 300m. do pływającej stacji Lotos.

Gdańska marina zlokalizowana jest wzdłuż Nabrzeża Szafarnia na Nowej Motławie, przystań długości 290m usytuowana jest naprzeciw Gdańskiego Żurawia. Przystań Jachtowa Marina Gdańsk od chwili powstania w 1997 roku, jest atrakcją turystyczną i nie tylko przyciąga licznych turystów do centrum starego miasta, ale również dodaje mu prestiżu. Gdańsk w rocznicę swojego tysiąclecia dołączył do grona europejskich miast legitymujących się posiadaniem przystani jachtowej w samym centrum. Marina w Gdańsku znana jest z faktu że cyklicznie gości flotylle jachtów biorących udział w regatach Baltic Sail, Puchar Heweliusza i Regatach o Puchar Prezydenta Miasta Gdańska. Oprócz imprez cyklicznych przystań gości liczne jednostki przybywające ze wszystkich zakątków świata.>


Marina w Gdańsku jest nowoczesnym obiektem, dysponującym zapleczem w postaci energii elektrycznej, oświetlenia wodę i sanitariaty. Do dyspozycji gości mariny są pralkosuszarki, internet bezprzewodowy, oraz usługi w postaci odbioru nieczystości stałych i zużytego oleju. W bezpośrednim sąsiedztwie mariny znajduje się pływająca stacja paliw, sklepy, restauracje, banki i urząd pocztowy. Na terenie obiektu dostępna jest obsługa w języku angielskim i jest on chroniony przez całą dobę. Przystań posiada 60 numerowanych miejsc, a obsługa biurowa gości prowadzona jest pomiędzy 7:30 a 19:00.

Dziękujemy za wysłane grafiki.