• <
plus

Industrial gases

Dane kontaktowe

  • Adres: 31-864 Kraków, Al. Jana Pawła II 41a
  • Telefon: (12) 643 92 00
  • Fax: (12) 643 93 00

Udostępnij

Przemysł offshore
Oferujemy szeroki zakres rozwiązań produkcyjnych dla inwestycji związanych z wydobyciem ropy naftowej i gazu oraz energii odnawialnej w strefie przybrzeżnej.
Projekty realizowane na morzu podlegają ścisłym przepisom dotyczącym zwłaszcza zagadnień bezpieczeństwa. Zapewniamy rozwiązania w zakresie spawania i cięcia, spełniające najwyższe wymagania techniczne i rygorystyczne normy bezpieczeństwa.

Proponowane przez nas rozwiązania obejmują różnorodne materiały, od stali o dużej wytrzymałości dla zbiorników magazynowych na skroplony gaz ziemny (LNG), aż po specjalne powłoki antykorozyjne, które przedłużają żywotność konstrukcji przybrzeżnych w niesprzyjającym klimacie.

Idealne dopasowanie

Niezależnie od tego, czy chodzi o budowę platformy do wydobywania ropy czy gazu, układanie rurociągów, produkcję zbiorników na LNG czy też projekt elektrowni wiatrowej, zawsze można polegać na naszych doświadczonych ekspertach, którzy pomogą znaleźć rozwiązania najlepiej odpowiadające wyzwaniom stojącym przed inwestorem. Nasz bogaty portfel produktów, sprzętu i systemów dostaw uzupełniamy szeroką ofertą usług. Obejmuje ona także szczegółowe szkolenia w zakresie bezpieczeństwa dotyczące właściwej instalacji i obchodzenia się z gazami.
Główne punkty naszej oferty dla instalacji przybrzeżnych obejmują:

produkty i usługi z zakresu spawania łukowego

indywidualne rozwiązania w zakresie cięcia termicznego i podgrzewania

technologię natryskiwania cieplnego, zapewniająca doskonałe wykończenie powierzchni

Nawet po zakończeniu prac budowlanych nadal można polegać na inżynierach z firmy Linde, którzy pomogą przy optymalizacji eksploatacji dzięki innowacjom takim jak zwiększenie uzysku ropy (EOR).

Zdjęcia

 - GospodarkaMorska.pl

Opis dodatkowy

gaz przemysłowy, przemysł offshore, przemysł wydobywczy, gazy przemysłowe,

Dziękujemy za wysłane grafiki.