• <
plus

Produkty z łososia norweskiego.

Dane kontaktowe

  • Adres: 80-322 Gdańsk, ul. Polanki 136/4
  • Telefon: 48 58 350 60 60
  • Fax: +48 58 550 08 43
  • E-mail: office@limito.pl

Udostępnij

Limito działa na polskim rynku od 2004 roku. Nasza oferta jest zbudowana głównie w oparciu o produkty powstałe z łososia norweskiego, gdyż tylko w dziewiczych fiordach Norwegii, w krystalicznie czystej wodzie może być wyhodowany najsmaczniejszy łosoś, którego Państwo poszukujecie. Łosoś ze względu na wysoką zawartość kwasów tłuszczowych omega-3 należy do najzdrowszych gatunków ryb. Jego mięso jest także bogatą kopalnią protein, witamin i minerałów, co znajduje uznanie coraz większej rzeszy Polaków.

Naszym dostawcą łososia jest norweska firma Marine Harvest – jeden z największych dostawców ryb na świecie. Długoletnie doświadczenie tej firmy oraz wysokie normy jakościowe w niej przestrzegane są gwarancją najwyższej jakości produktu, który możemy oferować Państwu pod marką Limito.

W celu edukacji polskiego społeczeństwa oraz podnoszenia swojej wiedzy na temat zdrowotnych aspektów łososia współpracujemy z Norge – norweską organizacją promującą walory i konsumpcję łososia, innych ryb oraz owoców morza pochodzenia norweskiego.

Ryby według dietetyków powinny być nieodłącznym elementem zdrowej diety, dlatego poza łososiem planujemy wprowadzać pod marką Limito kolejne produkty z innych gatunków, by każdy koneser dobrej i zdrowej kuchni znalazł ofertę dla siebie. Ryby są już z natury doskonałe

Zdjęcia

 - GospodarkaMorska.pl

Opis dodatkowy

łosoś norweski, polędwica z łososia, produkty z łososia, dania z łososia, łosoś,

Dziękujemy za wysłane grafiki.