• <
premium

PRODUCENT ŻURAWI WIEŻOWYCH

Dane kontaktowe

  • Adres: 80-259 Gdańsk, Obywatelska 2a
  • Telefon: 607 44 22 00

Udostępnij

Firma Krupinski Cranes Sp. z o.o. jest bardzo nowoczesnym i jedynym producentem żurawi wieżowych w Polsce. Główny pomysłodawca, Jacek Krupiński, dając pomysł i unikalne rozwiązania zaprosił do projektu osoby, które budują sukces firmy.

Dostarczamy klientom wysokiej jakości żurawie w rozsądnej cenie, stosując sprawdzone, niezawodne i nowoczesne rozwiązania, które z pewnością zadowolą najbardziej wymagających odbiorców. Znając Polskie i Europejskie place budów wiemy, że nasze żurawie sprostają nie tylko oczekiwaniom klientów, ale też wyzwaniom, jakie czekają na nowoczesnym placu budowy. Oferujemy najwyższy komfort pracy dla operatorów. Znajomości Polskiego i Europejskiego rynku, dają nam duże możliwości rozwoju. Poprzez wieloletnie doświadczenie w branży mamy nie tylko wiedzę i świadomość o odpowiedzialności żurawi na budowie, ale też zaufanie klientów.

Poza działem inżynieringu, który zajmuje się projektowaniem i obliczaniem stateczności naszych żurawi, posiadamy również dział serwisowy, który jest w stanie poprzez nowoczesne rozwiązania, pokierować klienta do źródła usterki ON-LINE.

Firma Krupiński Cranes realizuje projekty unijne, które nie tylko pozwolą na wprowadzenie na rynek nowoczesnego żurawia, ale również na innowacyjne rozwiązania, które wyróżniają nasze produkty. Dofinansowania unijne pozwalają nam na przetestowanie nowych rozwiązań w warunkach laboratoryjnych oraz na gotowym prototypie, tak aby być pewnym danego rozwiązania, zanim trafi ono do naszych klientów.

W niedalekiej przyszłości nasza firma będzie produkowała żurawie wieżowe w nowoczesnej, zrobotyzowanej fabryce, jednej z najnowocześniejszych w branży.

Oferta

Oferty firmy Krupinski Cranes


Usługa

Krupiński Cranes oferuje swoim klientom pomoc przed i posprzedażową.

Zamontujemy suwnicę kwalifikowaną do najbardziej wymagających zadań, zapewnimy dostęp do części zamiennych oraz zapewnimy konsultacje przy zakupie, montażu i rozwiązywaniu problemów. Każdy żuraw objęty jest standardową dwuletnią gwarancją, zapewniającą pełne wsparcie, serwis i obsługę posprzedażową klienta.


SYSTEMY „KR ONLINE®” i „KR ONLINE SERVICE®”

Każdy z naszych dźwigów można dodatkowo wyposażyć w system zdalnego serwisu, który pozwoli na precyzyjne wskazanie źródła problemu oraz doradztwo w jego rozwiązywaniu. System może również aktualizować oprogramowanie układowe żurawia i uzyskiwać dostęp do jego historii operacyjnej. Będziemy przeprowadzać te kontrole dla naszych klientów przez 12 miesięcy od zakupu. Przed wezwaniem serwisu koniecznie najpierw do nas zadzwoń!


DZIAŁ PROJEKTOWY

Znajdziemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie, jeśli chodzi o posadowienie, zakotwienie lub dostosowanie standardowych rozwiązań do unikalnych potrzeb projektowych. Wykonamy niezbędne obliczenia i / lub wykonamy analizę techniczną.


MONTAŻ ŻURAWIA, NAPRAWY I PRZEGLĄDY SPECJALNE

Oferujemy kompleksowe usługi montażowe, naprawcze i kontrolne - przy zakupie dźwigu zgłoś potrzebę montażu, a my dokonamy montażu dźwigu dla Ciebie. W przypadku napraw, usterek lub nietypowych i standardowych przeglądów zadzwoń do nas - nasz serwis zrobi wszystko za Ciebie.


ŻYWOTNOŚĆ

Nasze żurawie wyposażone są w system zliczający żywotność samej maszyny. Żywotność liczona jest zgodnie z nowymi przepisami, dzięki czemu klient nie musi samodzielnie kontrolować godzin pracy dźwigu.

Filmy

Krupinski Cranes


Krupinski Cranes - Żuraw Wieżowy KR 90-5


Zdjęcia

Opis dodatkowy

dźwigi, żurawie, żurawie wieżowe

Dziękujemy za wysłane grafiki.