• <

Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
8
lis 2017

Korzyści dla biznesu z udziału w projektach unijnych w ramach Strategii Bałtyckiej

Szczegóły wydarzenia

Stowarzyszenie „Pomorskie w Unii Europejskiej” będące formą partnerstwa regionalnego samorządów województwa pomorskiego, uczelni oraz innych instytucji działających na rzecz wszechstronnego i efektywnego rozwoju Województwa Pomorskiego oraz kreowania jego pozytywnego wizerunku zarówno w Polsce, jak i w całej Europie, partner projektu Let’s Communicate! realizowanego w ramach programu Interreg Region Morza Bałtyckiego 2014-2020 organizuje wraz z partnerami wydarzenie skierowane do przedsiębiorców z branży morskiej.

Seminarium zatytułowane „Korzyści dla biznesu z udziału w projektach unijnych w ramach Strategii Bałtyckiej” odbędzie się 08.11.2017 r. w Ośrodku Kultury Morskiej w Gdańsku.

Trwa nabór uczestników spotkania. Udział w seminarium jest bezpłatny. Językiem spotkania będzie jęz. angielski, a organizator zapewnia tłumaczenie symultaniczne na jęz. polski.

Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do osób zainteresowanych, jak współpraca międzynarodowa pomaga przedsiębiorcom regionu wspólnie podejmować nowe wyzwania i rozwiązywać problemy.

W ramach seminarium zaplanowano m.in. panele tematyczne z udziałem ekspertów i beneficjentów projektów z branży morskiej, indywidualne rozmowy uczestników z ekspertami i sesję ułatwiającą spotkanie partnerów w przyszłych projektach.

Korzyści dla biznesu z udziału w projektach unijnych w ramach Strategii Bałtyckiej - GospodarkaMorska.pl

Dziękujemy za wysłane grafiki.