• <

Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
30
lis 2017

Konkurs solidThinking Student Challenge 2017

Szczegóły wydarzenia

  • Termin:

    30.11.2017 - 30.11.2017

Przygotuj projekt z wykorzystaniem oprogramowania solidThinking Inspire i wygraj płatny staż w renomowanej firmie świadczącej usługi z zakresu symulacji numerycznych CAE oraz wspomagania projektowania CAD lub laptop. Przewidziane zostały także nagrody w postaci udziału w HyperWorks Technology Conference Poland 2018 lub bonów rzeczowych.  

Konkurs organizowany jest przez firmę DES ART, jedynego autoryzowanego przedstawiciela pakietu HyperWorks w Polsce, i skierowany jest do studentów studiów dziennych, zaocznych i doktoranckich polski uczelni wyższych.

Aby przystąpić do konkursu należy wypełnić Formularz Zgłoszeniowy znajdujący się na stronie: http://solidthinking.desart.com.pl/register/ oraz przesłać projekt zawierający:

•    klarowne zdefiniowanie zadania optymalizacyjnego,
•    pomysłowe i innowacyjne podejście,
•    początkowy i końcowy model solidThinking Inspire z poprawnym wykorzystaniem opcji dostępnych w oprogramowaniu,
•    prezentację i interpretację uzyskanych wyników.

Na stronie konkursu została udostępniona możliwość pobrania bezpłatnej wersji oprogramowania przeznaczonej dla studentów.
Zgłoszenia oraz projekty konkursowe przesyłać można do 30.11.2017 r.

O Organizatorze:

DES ART. sp. z o.o. specjalizuje się w wykonywaniu zaawansowanych symulacji Metodą Elementów Skończonych (MES) oraz kinematyczno-dynamicznych analizach mechanizmów (MBS/MSS), pozostając w tym obszarze jedną z najbardziej zaawansowanych firm. Zdobyte przez niemal 20 lat wiedza i doświadczenie pozwalają na kompleksową obsługę Klientów począwszy konsultacji, poprzez planowanie po wykonywanie zaawansowanych symulacji. Zespół DES ART stanowią w dużej mierze inżynierowie specjalizujący się w inżynierii pojazdów, przemyśle okrętowym, mechanice płynów, inżynierii materiałowej etc.

Więcej informacji: http://solidthinking.desart.com.pl/

Konkurs solidThinking Student Challenge 2017 - GospodarkaMorska.pl

Dziękujemy za wysłane grafiki.