• <

Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
6
lis 2018

Konferencja PSEW 2018

Szczegóły wydarzenia

 • Termin:

  06.11.2018 - 08.11.2018

 • Adres:

  Czesława Miłosza 14A
  05-140 Serock

 • Telefon:

  +48 665 370 868

 • E-mail:

  d.bereza@psew.pl

  konferencjapsew.pl
 • Patronat:

  GOSPODARKAMORSKA.PL

Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej to największe branżowe wydarzenie w Polsce poświęcone energetyce wiatrowej.

Tradycyjnie uczestnicy Konferencji będą mogli zapoznać się z oceną bieżącej sytuacji na rynku, zdobyć informacje na temat najnowszych trendów oraz usłyszeć najbardziej aktualne prognozy rozwoju energetyki wiatrowej w Polsce, ale też w Europie i na świecie. Będzie to również okazja do poznania rozwiązań wielu palących problemów prawnych, technologicznych czy związanych z kwestiami finansowania. Sesje tematyczne jak co roku prowadzone będą przez wybitnych ekspertów z branży energetyki wiatrowej.

Konferencja PSEW to również  miejsce spotkań najważniejszych podmiotów gospodarczych działających na rynku, co stanowi okazję do nawiązania wielu ważnych, strategicznych kontaktów biznesowych.

W Konferencji biorą udział przedstawiciele firm z całej Europy, między innymi developerzy, inwestorzy, producenci podzespołów czy przedstawiciele sektora dystrybucji energii, a także stowarzyszeń branżowych.

Konferencja PSEW to ponadto niepowtarzalna okazja do spotkań przedstawicieli administracji państwowej, którzy odpowiedzialni są za regulowanie i kształtowanie zasad funkcjonowania rynku energetyki wiatrowej w Polsce.

 

Program dostępny jest TUTAJ

Konferencja PSEW 2018 - GospodarkaMorska.pl

Dziękujemy za wysłane grafiki.