• <

Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
8
gru 2016

Konferencja Prace Podwodne 2016

Szczegóły wydarzenia

W dniu 8 grudnia 2016r w Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni odbędzie się IV edycja konferencji Prace Podwodne. Konferencja jest spotkaniem środowiska firm nurkowych, hydrotechnicznych oraz specjalistycznych z branży przemysłu podwodnego.

W tym roku gościem specjalnym konferencji będzie Phil Crombie, specjalista ds. nurkowych z brytyjskiego Health and Safety Executive – organu administracji brytyjskiej zajmującego się certyfikacją i bezpieczeństwem w pracach podwodnych. Crombie przedstawi standardy bezpieczeństwa oraz metody nadzoru państwowego nad pracami podwodnymi w Wielkiej Brytanii, oraz wyniki prac strony brytyjskiej nad uznaniem certyfikacji polskich dyplomów nurka zawodowego do pracy na wodach Zjednoczonego Królestwa.

W tym roku tematami przewodnimi konferencji są „Technologia i Bezpieczeństwo” – będzie można wysłuchać prelegentów, będących ekspertami w swoich dziedzinach, poszerzyć wiedzę na temat współczesnych technik i metod wykonywania prac podwodnych oraz zapoznać się z ostatnimi zmianami przepisów prawnych.

Na zakończenie konferencji przewidziany jest także ciekawy panel historyczny, organizowany przez warszawskie Muzeum Nurkowania, Historical Diving Society oraz Muzeum Marynarki Wojennej. Zostanie także przygotowana ekspozycja eksponatów związanych z nurkowaniem zawodowym.

Szczegółowy program konferencji oraz formularz rejestracyjny znajduje się na stronie internetowej www.konferencjapracepodwodne.pl.

Organizatorem konferencji jest firma Know Polska, a wydarzenie odbywa się pod patronatem Dyrektora Urzędu Morskiego w Gdyni.

Konferencja Prace Podwodne 2016 - GospodarkaMorska.pl

Dziękujemy za wysłane grafiki.