• <

Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
6
mar 2023

Konferencja OFFSHORE WIND – ryzyko | bezpieczeństwo | finansowanie. 6-7 marca, Sopot

Szczegóły wydarzenia

W dniach 6-7 marca 2023 w hotelu Radisson Blu w Sopocie odbędzie się pierwsza w Polsce konferencja poświęcona finansowaniu i zarządzaniu ryzykiem w całym łańcuchu dostaw sektora morskich farm wiatrowych „OFFSHORE WIND – ryzyko | bezpieczeństwo | finansowanie".

Spotkanie ma rozpocząć ogólnopolską debatę o warunkach bezpiecznego rozwoju tych wielkoskalowych inwestycji, w którym ubezpieczenia są jednym z kluczowych elementów transferu ryzyka i ochrony tych inwestycji, na każdym ich etapie. Obecność w roli gości i panelistów potwierdzili członkowie zarządów oraz kadry menedżerskiej kluczowych spółek branży MEW i łańcuchów dostaw, a także przedstawiciele czołowych instytucji finansowych, w tym także banków.

Konferencję organizują Attis Broker, MJM Brokers i Smartt Re, spółki należące do MJM Holdings, czołowej polskiej grupy brokerów ubezpieczeniowych i reasekuracyjnych, specjalizującej się w ubezpieczeniach dla kluczowych sektorów gospodarki. W swoją strategię wpisują wspieranie płynnej i bezpiecznej transformacji energetycznej polskiej gospodarki.Udział w pierwszej edycji konferencji jest możliwy wyłącznie na zaproszenie organizatorów.

Więcej informacji o konferencji pod adresem Offshore Wind - MJM Holdings.Dziękujemy za wysłane grafiki.