• <

Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
8
lis 2017

Konferencja Offshore 2017

Szczegóły wydarzenia

Zapraszamy do udziału w najważniejszym wydarzeniu branży offshore w Polsce.  8 i 9 listopada w Warszawie uczestnicy Konferencji będą mieli okazję poznać potencjał współpracy w regionie Morza Bałtyckiego, uwarunkowania i perspektywy rozwoju morskiej energetyki wiatrowej oraz wziąć udział w sesjach B2B.

Polska ma bardzo sprzyjające warunki dla morskiej energetyki wiatrowej, a jej dynamiczny rozwój popiera również polski rząd. Już w 2020 roku mają szanse pojawić się farmy o mocy 2 GW. Kolejne opłacone przez inwestorów decyzje lokalizacyjne to w sumie 8 GW dodatkowych mocy.
Celem Konferencji Offshore jest stworzenie platformy współpracy między inwestorami, producentami turbin wiatrowych i komponentów do budowy elektrowni wiatrowych, wykonawcami, usługodawcami, organizacjami branżowymi oraz politykami decydującymi o rozwoju potencjału energii z morza.

Uczestnicy zapoznają się także z aktualnym statusem projektów offshore w Polsce i z planowanym przez inwestorów kalendarzem zamówień na najbliższe lata. Swój udział w programie potwierdzili już m.in. Prof. Klaus-Dieter Borchardt, przedstawiciel Dyrekcji Generalnej do spraw Energii, odpowiedzialny za budowę unijnego rynku wewnętrznego w sektorze energii oraz Giles Dickons, CEO Wind Europe (europejskiego stowarzyszenia energetyki wiatrowej). Przewidziane w ramach Konferencji 3 sesje networkingowe, dzięki zastosowaniu innowacyjnego narzędzia Business2match umożliwią nawiązanie krajowych i międzynarodowych relacji między przedsiębiorcami Regionu Bałtyckiego w ramach całego łańcucha dostaw dla morskiej energetyki wiatrowej.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdą Państwo na stronie: www.konferencja-offshore.pl
Zapraszamy do rejestracji (tutaj)

Konferencja Offshore 2017 - GospodarkaMorska.pl

Dziękujemy za wysłane grafiki.