• <

Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
6
cze 2017

Konferencja Aluminium 2017 – Biznes Trendy Technologie

Szczegóły wydarzenia

Wydawca magazynu „Nowa Stal” zaprasza na kolejną edycję konferencji „Aluminium. Biznes Trendy Technologie”. Odbędzie się ona 6 czerwca 2017 r. w Poznaniu w trakcie wystawy ITM 2017 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Czerwcowa konferencja magazynu „Nowa Stal” to jedyna tego typu impreza w polskiej branży aluminium. Jej poprzednie edycje zgromadziły przedstawicieli niemal wszystkich sektorów rynku. Konferencja stała się platformą wymiany wiedzy i doświadczeń między przedstawicielami przemysłu aluminiowego w Polsce – jednego z najbardziej innowacyjnych sektorów rodzimej gospodarki.

Udział potwierdzili już zarówno przedstawiciele firm  dostarczających aluminium (Aluminium Konin), oferujących rozwiązania do jego produkcji (Seco/Warwick), jak i wykorzystujące ten materiał do wytwarzania wyrobów gotowych (Mahle Behr). 

Hasłem przewodnim nadchodzącej konferencji będzie: „Polska – aluminiowe serce Europy”. Organizatorzy postarają się pokazać potencjał rodzimej branży, jej aspiracje oraz wspólnie porozmawiać o kondycji sektora w skali europejskiej i światowej.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest tutaj.

Organizatorzy zapraszają także do współpracy przy organizacji wydarzenia. Szczegóły pod numerami telefonów:
505 272 819 – Aleksandra Tereszczenko i 508 027 529 – Anna Rekusz, email: aluminum2017@amlpress.pl.

Konferencja Aluminium 2017 – Biznes Trendy Technologie - GospodarkaMorska.pl

Dziękujemy za wysłane grafiki.