• <
premium

Dane kontaktowe

  • Adres: 80-549 Gdańsk, Ku Ujściu 60
  • Telefon: +48 58 380 09 05, +48 75 76 10 975
  • Fax: +48 75 76 10 235
  • E-mail: info@kador.pl

Udostępnij

KADOR to blisko 40 lat doświadczenia w pakowaniu i transporcie na całym świecie. Nie ograniczają nas odległości i gabaryty. Dbamy o bezpieczeństwo Twoich produktów i nie godzimy się na kompromisy. Współpraca z naszą firmą gwarantuje zadowolenie, pewność wykonania zadania i terminowość.

Przejmujemy odpowiedzialność za prawidłowe wykonanie zlecenia. Traktujemy Twoje produkty jak własne, dzięki czemu możesz mieć pewność, że obchodzimy się z nimi ostrożnie, a transport/handling odbywa się profesjonalnie i bezpiecznie.

Oferta

Ładowność sprawia, że transport morski jest bezkonkurencyjny. Umożliwia dostarczenie dużej ilości towaru jedną przesyłką i zapewnia oszczędność finansową. Transport morski wymaga też specjalnych metod pakowania i sztauowania, czyli skutecznego zabezpieczania ładunku zarówno w skrzyni, jak i w kontenerze morskim.

Solidne opakowanie to podstawa…

Skrzynie eksportowe w transporcie morskim muszą chronić zawartość przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wpływem warunków atmosferycznych, takich jak duża wilgotność, zasolenie atmosfery, częsty brak cyrkulacji powietrza czy dobowe wahania temperatur. Aby zoptymalizować koszty logistyczne podczas projektowania opakowań, należy uwzględnić transport kontenerowy. Wymiary i konstrukcja skrzyń musza być dostosowane do wymiarów kontenera.

Transport w kontenerze morskim (konteneryzacja) jest obecnie najkorzystniejszą formą transportu interkontynentalnego.

W firmie KADOR dla każdego towaru opracowywany jest indywidualny projekt opakowania i profesjonalny plan sztauowania. Jest on dostosowany do specyficznych wymogów danego ładunku i zapewnia optymalną ochronę podczas transportu.

Stosujemy zabezpieczenia przeciwwilgociowe na okres od 3 do 36 miesięcy z zastosowaniem folii PE, folii aluminiowej, ograniczeniem ilości powietrza w opakowaniu (vacuum) oraz środków osuszających wewnątrz. Stosujemy też metodę VCI (Volatile Corrosion Inhibitor) polegającą na powolnym odparowywaniu inhibitora z folii, w którą zapakowany jest towar.

Sztauowanie kontenera - stabilność ładunku

Do zabezpieczania towaru wewnątrz kontenera używamy specjalnie wykonanych konstrukcji drewnianych, które w połączeniu z powietrznymi poduszkami sztauerskimi zapewniają stabilność ładunku. Odpowiednie zamocowanie skrzyń wewnątrz kontenera w transporcie morskim stanowi końcowy etap w procesie pakowania. Ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo wcześniej spakowanego towaru. Pominięcie tego etapu lub niewłaściwe jego wykonanie może zniweczyć wszystkie wykonane wcześniej prace.

Dodatkowo na opakowaniach umieszczamy urządzenia monitorujące stan ładunku podczas transportu w postaci wskaźników wilgotności, wstrząsu i przechyłu, informujących o ewentualnym przekroczeniu wartości granicznej wstrząsów, przewróceniu lub niebezpiecznym przechyleniu towaru podczas transportu czy przeładunku.

Znaleźliśmy się na liście zatwierdzonych załadowców upoważnionych do określania VGM. Załadowca ma obowiązek zweryfikować wagę kontenera w transporcie morskim za pomocą certyfikowanego sprzętu. Wystawiony przez KADOR dokument potwierdzający VGM jest dla Państwa gwarancją przyjęcia kontenera przez terminal portowy.

Kontakt do działów firmy

Miłków – siedziba główna
Miłków 1
58-535 Miłków
T +48 75 76 10 975
info@kador.pl

Gdańsk
Ku Ujściu 60
80-549 Gdańsk
T +48 58 380 09 05
info.gdansk@kador.pl

Człopa
ul. Zwycięstwa Wojska Polskiego 27,
78-630 Człopa.
T +48 67 25 92 130
info.czlopa@kador.pl

Gliwice
ul. Wyczółkowskiego 12,
44-109 Gliwice.
T +48 32 706 12 70
info.gliwice@kador.pl

Hanau
Adalbert-Eisenhuth-Str. 17,
63457 Hanau-Großauheim.
T +49 (0) 6181 5 20 62 41
info@kadorgmbh.de

Do pobrania

Opis dodatkowy

pakowanie przemysłowe, produkcja drewnianych opakowań transportowych, zabezpieczenie towaru na czas transportu, przeładunki, załadunki, rozładunki, sztauowanie, rozsztauowanie, logistyka przemysłowa, obsługa celna, VGM, konsolidacja przesyłek, magazynowanie, obsługa importu towarów z dostawą do miejsca docelowego w Europie, montaże ponadgabarytowych przesyłek, transport, relokacje przemysłowe, montaż przemysłowy, Zarejestrowany Agent, międzynarodowe standardy fitosanitarne dla drewnianych opakowań eksportowych - ISPM 15, podstawą projektów są uznawane na całym świecie wytyczne HPE, gwarancja bezpieczeństwa ładunku – ubezpieczenie obejmujące cały świat

Dziękujemy za wysłane grafiki.