• <
plus

Dane kontaktowe

  • Adres: 81-824 Sopot, Armii Krajowej 116/2
  • Telefon: 58 760 11 20
  • Fax: 58 760 11 21
  • E-mail: info@jg-marine.com

Udostępnij

Firma JG – Marine powstała w 1995r. i funkcjonuje nieprzerwanie na rynku świadcząc usługi z zakresu rzeczoznawstwa oraz likwidacji szkód transportowych i przemysłowych. Z roku na rok firma umacniała swoją pozycję by dziś poszczycić się siecią rzeczoznawców na terenie całego kraju oraz licznymi kontaktami w Europie i na świecie.

Współpracujemy z największymi w branży firmami zagranicznymi, m. in. WK Webster, Dolphin Maritime & Aviation, W.E. Cox Claims Group. Jesteśmy agentem awaryjnym wielu firm ubezpieczeniowych m. in. Allianz Global Corporate & Specialty. Wszyscy nasi pracownicy posługują się biegle językiem angielskim, a większość posiada znajomość kilku języków obcych co daje nam możliwość komunikowania się i realizowania zleceń praktycznie na całym świecie.

WWW.AGENCIAWARYJNI.PL WWW.AVERAGEAGENTS.COM WWW.CARGOSURVEYORS.PL

Politykę firmy oraz jej kierunki rozwoju wyznacza zarząd spółki: kpt. ż. w. Jacek Goszczyński i
kpt. ż. w. Mariusz Łapiński, których wieloletni staż i doświadczenie gwarantuje rzetelność i profesjonalizm wykonywania powierzonych zadań. Na przestrzeni lat przeprowadziliśmy tysiące ekspertyz w kraju oraz na świecie co pozwoliło nam na zdobycie nie tylko doświadczenia zawodowego, ale również ugruntowanie naszej pozycji na rynku. Firma współpracuje z międzynarodowymi organizacjami np.: IVR, IRU, itp. Nasi eksperci są uznani i certyfikowani przez Międzynarodowy Instytut Rzeczoznawców Morskich w Londynie.

Rzetelność i profesjonalizm to wymogi stawiane wszystkim naszym pracownikom, niezależnie od stanowiska jakie zajmują i stażu pracy jaki posiadają. Aktualnie zatrudniamy 10 osób i współpracujemy z rzeczoznawcami na terenie całego kraju oraz za granicą. Jako jedna z niewielu firm na rynku posiadamy trzy biura: biuro główne w Sopocie, biuro w Szczecinie i od 2007r. w Warszawie. W naszym sopockim biurze zebraliśmy największy w tej części Europy zasób literatury fachowej i służymy zawsze pomocą, udzielając konsultacji z zakresu ładunkoznawstwa i transportu.

Nasz zespól to doświadczeni pracownicy z branży transportowej, z wiedzą zarówno o środkach transportu jak i ładunkach, a także specjaliści ds. obsługi roszczeń ładunkowych.
Są to nie tylko doświadczenie kapitanowie ale również audytorzy ISO, ISM, ISPS i MLC, rzeczoznawcy techniczni, Doradcy DGSA, eksperci IRU, IICL, itp.
Doświadczenie naszych pracowników uzupełniane jest przez entuzjazm i zapał młodszej części zespołu.

Oferta

Rzeczoznawstwo i likwidacja szkód, rzeczoznawstwo morskie i ładunkowe, ładunkoznawstwo, rzeczoznawstwo transportowe, wyceny statków i jednostek pływających

Kontakt do działów firmy

Biuro główne:
81-824 Sopot ul. A. Krajowej 116
tel: +48-58-760-1120
fax: +48-58-760-1121
e-mail: info@jg-marine.com

Biuro w Warszawie:
03-289 Warszawa, Szumiących Traw 6A/9
tel. +48-22-487-52 05
fax: +48-22-401-84 78
e-mail: warsaw@jg-marine.com

Biuro w Szczecinie:
70-533 Szczecin, Nowy Rynek 1
tel +48-91-814-2207
fax +48-91-814-2208
e-mail: szczecin@jg-marine.com

Opis dodatkowy

rzeczoznawcy, likwidacja szkód, eksperci, ekspertyzy, rzeczoznawstwo ładunkowe, wyceny statków jednostek pływających, analiza ryzyka, szkody ładunkowe, ekspertyzy techniczne i nawigacyjne, ładunkoznawstwo

Dziękujemy za wysłane grafiki.