• <

Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
21
wrz 2017

Inteligentne rozwiązania w gospodarce morskiej

Szczegóły wydarzenia

 • Termin:

  21.09.2017 - 21.09.2017

 • Godzina rozpoczęcia:

  12:00

 • Adres:

  Poinca 1
  80-561 Gdańsk

  Pokaż na mapie
 • Telefon:

  58 32 68 712

 • E-mail:

  barbara.kaczmarek@portgdansk.p

Spotkanie pn. „Inteligentne rozwiązania w gospodarce morskiej” odbędzie się w najbliższy czwartek o godzinie 12:00 w sali konferencyjnej Kapitanatu Portu Północnego (ul. Poinca 1, Gdańsk). Gościem specjalnym będzie George Cambanis (Deloitte Greece, Global Leader, Shipping & Ports) ekspert z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży morskiej. Spotkanie jest organizowane w ramach platformy współpracy Inteligentnych Specjalizacji Pomorza.

George Cambanis, Deloitte Greece, Global Leader, Shipping & Ports

George  Cambanis jest założycielem i dyrektorem generalnym Deloitte w Grecji oraz globalnym liderem grupy Shipping & Ports w Deloitte. Współpracuje z siecią ponad 700 profesjonalistów z branży morskiej, którzy świadczą usługi audytorskie, doradztwa finansowego, restrukturyzacji zadłużenia, doradztwa i usług podatkowych dla firm branży morskiej i portowej w Azji, EMEA i obu Amerykach. Deloitte świadczy usługi trzem firmom branży morskiej, które znajdują się w zestawieniu Global Fortune 500, a grecki oddział Deloitte obsługuje wiele firm branży morskiej notowanych na NYSE i NASDAQ, w tym 45 % firm greckich obecnych na ww. giełdach. Cambanis oraz Deloitte współpracuje z międzynarodowymi forami, gdzie wypracowywane są rozwiązania mające na celu sprostanie wyzwaniom, które stają przed przemysłem morskim, takimi ja: problemy związane z ochroną środowiska oraz zużyciem paliw. Ca,banis regularnie występuje także na kongresach branży morskiej oraz towarowej, a także na spotkaniach z organizacjami i kierownictwem wielu firm na całym świecie.
 
Zgłoszenie udziału w spotkaniu można przesyłać na adres mailowy:barbara.kaczmarek@portgdansk.pl (w zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, nazwę reprezentowanego podmiotu, numer telefonu, numer rejestracyjny i markę samochodu, jak również adres e-mail zgłaszanej osoby).

Inteligentne rozwiązania w gospodarce morskiej - GospodarkaMorska.pl

Dziękujemy za wysłane grafiki.