• <
plus

Projektowanie obiektów pływających

Dane kontaktowe

  • Adres: 71-610 Szczecin, Dubois 20
  • Telefon: +48 91 431 53 57
  • Fax: +48 914315357
  • E-mail: mr@inocean.pl

Udostępnij

Inocean Poland specjalizuje się nie tylko w projektowaniu wszelkich obiektów pływających , lecz w szczególności obiektów górnictwa morskiego i obsługi statków wiertniczych.

Nasza firma jest częścią grupy Inocean z siedzibą główną w Oslo.

INOCEAN koncentruje się na przebudowach zbiornikowców na FPSO (jednostka pływająca do wydobycia, składowania i przeładunku), oraz na konstruowaniu nowych jednostek wiertniczych i produkcyjnych . Nasze projekty można podzielić na jednostki w kształcie statku oraz obiekty pół-zanurzalne.

Projektowanie obejmuje wykonywanie następującej dokumentacji :opisy techniczne, plany ogólne i pomieszczeń, projekt kadłuba, stany załadowania , stateczność , hydrodynamikę, urządzenia cumownicze, projekt konstrukcji , modelowanie konstrukcji do obliczeń metodą elementów skończonych, schematy systemów okrętowych , systemów wentylacji i klimatyzacji, pomieszczenia mieszkalne załogi, szczegóły konstrukcyjne i rysunki z programów CAD.

Inna dokumentacja projektowa oferowana przez nas to koordynacja 3D systemów rurociągów użytkowych rozplanowanie 3D rurociągów i wyposażenia na i ponad pokładem otwartym (topside), wykonanie planów siłowni wraz potrzebnymi obliczeniami, rurociągi w siłowni i w nadbudówce, a także nadzór konstrukcyjny na stoczni oraz zarządzanie projektem budowy jednostki na zlecenie Armatora od etapu projektowania przez budowę do zdania statku.

Zdjęcia

Opis dodatkowy

biuro projektowe, biura projektowe, biura konstrukcyjne, projekty statków, projekty okrętów, konstrukcje okrętowe, projektoanie jednostek pływających, przebudowy statków, przebudowy okrętów, offshore, projektowanie doków pływających, system obróbki balastów, systemy obróbki balastów

Dziękujemy za wysłane grafiki.