• <

Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
29
wrz 2021

InnoDays '21

Szczegóły wydarzenia

Fundacja Motus zaprasza 29 września br. na wydarzenie InnoDays ’21. Obecna czwarta edycja jest organizowana przez Fundację Motus z firmą konsultingowo-eventową Actia Forum, a patronat merytoryczny objęła organizacja portów bałtyckich „Baltic Ports Organization”.

Tematem seminarium jest „Green Hydrogen Based Fuels and Electric Propulsion in Shipping” („Zielone paliwa na bazie wodoru oraz napęd elektryczny w żegludze morskiej”). Wydarzenie odbędzie się w formie online i wszystkie prezentacje oraz panel dyskusyjny będą przedstawiane w języku angielskim.

Podczas webinaru zaproszeni prelegenci reprezentujący takie firmy i organizacje, jak: Stemmann – Technik/ Wabtec, Bureau Veritas, DNV, Hydrogen Europe, Port Ronne zaprezentują potencjalne możliwości, jakie niosą ze sobą rozwiązania wodorowe i hybrydowe w sektorze morskim. Przyjrzą się bliżej przyszłości paliw na bazie amoniaku i wodoru, które mogą być wykorzystane przez statki w nadchodzących dekadach. Seminarium zakończy się panelem dyskusyjnym z udziałem zaproszonych ekspertów, a skupi się na temacie „Logistyka paliw ekologicznych opartych na wodorze”.

Organizatorzy zapraszają do rejestracji na stronie wydarzenia: REJESTRACJA

Aktualne informacje i program webinaru na www.motusfoundation.com i LinkedIn.

Dziękujemy za wysłane grafiki.