• <

Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
16
kwi 2019

II Forum Bezpieczeństwa Zakładów Wydobywczych i Wytwórczych Energii

Szczegóły wydarzenia

 • Termin:

  16.04.2019 - 17.04.2019

 • Adres:

  Kilińskiego 145
  90-315 Łódź

  Pokaż na mapie
 • Telefon:

  666 886 971

 • E-mail:

  bgliszczynska@pzu.pl

PZU LAB zaprasza do udziału w II Forum Bezpieczeństwa Zakładów Wydobywczych i Wytwórczych Energii. Celem konferencji jest promocja wiedzy i wymiana doświadczeń z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa w przemyśle energetycznym i wydobywczym. Przedstawiciele największych firm w Polsce, instytucji publicznych i ośrodków akademickich będą starali się  odpowiedzieć na kluczowe pytania dotyczące przyszłości branży energetycznej i wydobywczej oraz sposobów jej przygotowania na nowe formy zagrożeń, takie jak cyberataki.

Jak wiadomo, tylko bezpieczna i innowacyjna energetyka jest gwarantem dynamicznej i nowoczesnej gospodarki, a ciągłość dostaw energii jest filarem działalności całego Państwa.  Podczas dwudniowego forum zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa działalności operacyjnej przedsiębiorstw, ochrony środowiska oraz ochrony ludzi.

W specjalnie przygotowanym „pokojach innowacji” uczestnicy będą mogli zapoznać się z nowoczesnymi rozwiązaniami z zakresu Internetu rzeczy (IoT), wirtualnej rzeczywistości, przetwarzania dużych zbiorów danych oraz technik uczenia się przez maszyny lub systemy (ang. machine learning).

W programie także:

- strategie ochrony przeciwpożarowej,

- badania i diagnostyka maszyn krytycznych w aspekcie ISO 55001,

- paliwa węglowodorowe w służbie ekologii,

- ustawa o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa (KSC),

- projekty inwestycyjne w obszarze energetyki i górnictwa.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

    • Termin konferencji: 16-17 kwietnia 2019 r.

    • Miejsce konferencji: Ambasador Premium w Łodzi, ul. Kilińskiego 145.

    • Koszt uczestnictwa: 600 zł/os. netto (podana kwota nie obejmuje ceny noclegu)

Zgłoszenia oraz wszelkie pytania dotyczące forum prosimy kierować do Beaty Gliszczyńskiej, e-mail: bgliszczynska@pzu.pl, tel. 666 886 971 oraz Roberta Kuczkowskiego, e-mail: rkuczkowski@pzu.pl , tel. 727 020 190.

 

Rejestracja na stronie https://evenea.pl/imprezy/konferencje/lodz/ii-forum-bezpieczenstwa-zakladow-wydobywczych-i-wytworczych-energii-218002/

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc oraz duże zainteresowanie  prosimy o rejestrację do dnia 2 kwietnia 2019.

Szczegółowe informacje oraz program z potwierdzonymi prelegentami będą niebawem dostępne na stronie  https://www.pzu.pl/grupa-pzu/spolki/pzu-lab/o-nas

 

fot. pixabay.com/Neil_Crook

Dziękujemy za wysłane grafiki.