• <
plus

Dane kontaktowe

  • Adres: 82-112 Ostaszewo, Piaskowiec 38
  • Telefon: +48 55 246 93 87
  • Fax: +48 55 247 11 22
  • E-mail: infosek@hydromechanika.com.pl

Udostępnij

Hydromechanika Sp. z o.o. Sp. k. jest firmą rodzinną założoną w roku 1981, specjalizującą się w świadczeniu usług w numerycznie sterowanej obróbce mechanicznej CNC oraz produkcji komponentów i wykonywaniu złożeń na podstawie dokumentacji technicznej klienta. W ramach świadczonych usług posiadamy unikalne technologie, które zostały wprowadzone dla potrzeb naszych klientów z sektora Oil&Gas.

Prawie 100% naszych produktów jest sprzedawanych na Rynku Europejskim i poza europejskim.

Sukces firmy jest w dużej mierze zdeterminowany przez wysoko wykwalifikowany personel, który nieustannie podnosi swoje zawodowe kwalifikacje i udoskonala swoje umiejętności w zakresie kontroli jakości, ochrony środowiska i obszarze BHP. Od 1997 roku firma posiada zintegrowany system zarządzania serii ISO 9001 / ISO 14001 / PN-EN 18001.

Celami strategicznymi firmy Hydromechanika Sp. z o.o. Sp. k. są: rozszerzenie zakresu usług, zwiększenie produkcji oraz ciągłe podnoszenie jakości swoich wyrobów.

Misją Hydromechaniki jest umocnienie i utrzymanie zaufania i zadowolenia klienta jak również zapewnienie stałego rozwoju firmy.

Oferta

Hydromechanika jest firmą prywatną założoną w roku 1981, specjalizującą się w numerycznie sterowanej obróbce mechanicznej CNC.

Prawie 100% naszych produktów jest sprzedawanych na Rynku Europejskim.

Sukces firmy jest w dużej mierze zdeterminowany przez jej wysoko wykwalifikowany personel, który nieustannie podnosi swoje zawodowe kwalifikacje i udoskonala swoje umiejętności w zakresie kontroli jakości, ochrony środowiska i obszarze BHP.

Celami strategicznymi firmy Hydromechanika są: rozszerzenie zakresu usług, zwiększenie produkcji oraz ciągłe podnoszenie jakości swoich wyrobów.

Misją Hydromechaniki jest umocnienie i utrzymanie zaufania i zadowolenia klienta jak również zapewnienie stałego rozwoju firmy.

Toczenie
Frezowanie
Spawanie
Powłoki fluoropolimerowe
Śrutowanie, kuleczkowanie
Montaż
Fosforanowanie

Opis dodatkowy

toczenie, frezowanie, spawanie, powłoki fluoropolimerowe, śrutowanie, kuleczkowanie, montaż, fosforanowanie

Dziękujemy za wysłane grafiki.