• <
plus

NAPRAWA, REMONTY I HANDEL URZĄDZENIAMI HYDRAULICZNYMI

Dane kontaktowe

  • Adres: 83-000 Pruszcz Gdański, Kowalska 3
  • Telefon: 505 620 130
  • E-mail: firma@hydro-precyzja.pl

Udostępnij

Od 35. lat zajmuję się hydrauliką siłową. Pracowałem przy produkcji i remontach silników hydraulicznych (SOK), pomp tłokowych (SPV, PPZA), pomp śrubowych (ACE, ACG, ACF, ABQ) oraz różnego rodzaju zaworów i bloków hydraulicznych. Zdobyłem bardzo bogate doświadczenie podczas pracy nad tymi urządzeniami. Od dwóch lat prowadzę samodzielną firmę, która zajmuje się remontami, wytwarzaniem części zamiennych i obróbką mechaniczną. Współpracuję z wieloma firmami, które zaopatrują armatorów statków i innych klientów w Polsce i za granicą. Moje wyroby są dokładnie sprawdzane - poddawane są próbom hydraulicznym. Udzielam gwarancji na remontowane urządzenia. Moje duże doświadczenie i nazwisko stanowią gwarancję dobrze wykonanej usługi.

Oferta

Podstawową działalnością firmy są remonty maszyn i urządzeń hydraulicznych. Wprowadzam innowacyjne rozwiązania w tych urządzeniach, przerabiam i dostosowuje je do potrzeb klienta (zwłaszcza silniki SOK w różnych wersjach). Zajmuję się też sprzedażą tych urządzeń, części zamiennych oraz usługową obróbką mechaniczną.

Kontakt do działów firmy

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE
HYDRO - PRECYZJA Janusz Cisak

tel. kom.: 505 620 130
e-mail: firma@hydro-precyzja.pl
jaan59@wp.pl

siedziba:
ul. Anny Jagiellonki 28/6
80-034 Gdańsk

warsztat:
ul. Kowalska 3
83-000 Pruszcz Gdański

Opis dodatkowy

remonty maszyn, remonty urządzeń hydraulicznych, remonty silników hydraulicznych, remonty pomp tłokowych, remonty pomp śrubowych, zaworów, bloków,

Dziękujemy za wysłane grafiki.