• <

Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
17
maj 2019

Herring Szczecin 2019

Szczegóły wydarzenia

 • Termin:

  17.05.2019 - 17.05.2019

 • Telefon:

  tel. +48 91 43 08 506

 • E-mail:

  m.kunda@port.szczecin.pl

  www.herring.szczecin.pl

Głównym organizatorem spotkania jest Biuro Promocji Żeglugi Morskiej Bliskiego Zasięgu, wspólnie z przedstawicielami szczecińskich firm morskich oraz organizacji związanych z gospodarką morską.

W programie spotkania przewidujemy wręczenie wyróżnienia „Laur Bałtyku” przyznawanego przez Kapitułę osobowości minionego roku wybranej z grona przedsiębiorców, menadżerów oraz polityków oraz „Bursztynowy Laur Bałtyku” przyznawanego firmom przyczyniającym się do rozwoju gospodarki morskiej, utrzymującym i tworzącym nowe miejsca pracy, w trwały sposób utrzymujące morski charakter Pomorza Zachodniego.

Tradycyjnie już uczestnicy Spotkania Herring Szczecin będą mieli możliwość spotkania się z Prezydentem Szczecina Panem Piotrem Krzystkiem. Wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o kontakt w celu przekazania szczegółów organizacyjnych.

Po raz kolejny imprezą towarzyszącą spotkaniu Herring Szczecin, będzie Turniej Golfowy na polu golfowym w Binowie, który odbędzie się w czwartek, 16 maja br. w godzinach przedpołudniowych.
Więcej informacji znajdą Państwo w odpowiednich zakładkach znajdujących się po lewej stronie. Prosimy o dokładne zapoznanie się z warunkami uczestnictwa.

Zachęcamy również do skorzystania z możliwości reklamy w folderze informacyjnym oraz innych form prezentacji Państwa Firmy podczas imprezy. Więcej informacji pod numerem telefonu +48 501 148 430.
Kwota opłaty za uczestnictwo zawierać będzie również dotację na Fundację „Pro Publico Mare”, którą Organizatorzy przekażą bezpośrednio na konto Fundacji.

Herring Szczecin 2019 - GospodarkaMorska.pl

Dziękujemy za wysłane grafiki.