• <

Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
18
maj 2018

HERRING Szczecin 2018 - XXIII spotkanie biznesu morskiego

Szczegóły wydarzenia

 • Termin:

  18.05.2018 - 18.05.2018

 • Godzina rozpoczęcia:

  19:00

 • Telefon:

  tel. +48 91 43 08 506

 • E-mail:

  m.kunda@port.szczecin.pl

  www.herring.szczecin.pl

XXIII spotkaniu biznesu morskiego odbędzie się w piątek 18 maja 2018 o godz. 19:00 na terenie Międzynarodowych Targów Szczecińskich przy ulicy Struga 6-8 w Szczecinie.

Głównym organizatorem spotkania jest Biuro Promocji Żeglugi Morskiej Bliskiego Zasięgu, wspólnie z przedstawicielami szczecińskich firm morskich oraz organizacji związanych z gospodarką morską.

W programie spotkania przewidujemy wręczenie wyróżnienia „Laur Bałtyku” przyznawanego przez Kapitułę osobowości minionego roku wybranej z grona przedsiębiorców, menadżerów oraz polityków oraz „Bursztynowy Laur Bałtyku” przyznawanego firmom przyczyniającym się do rozwoju gospodarki morskiej, utrzymującym i tworzącym nowe miejsca pracy, w trwały sposób utrzymujące morski charakter Pomorza Zachodniego.

Tradycyjnie już uczestnicy Spotkania Herring Szczecin będą mieli możliwość spotkania się z Prezydentem Szczecina Panem Piotrem Krzystkiem. Wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o kontakt w celu przekazania szczegółów organizacyjnych.

Po raz kolejny imprezą towarzyszącą spotkaniu Herring Szczecin, będzie Turniej Golfowy na polu golfowym w Binowie, który odbędzie się po raz pierwszy w czwartek, tj. 17 maja br. w godzinach przedpołudniowych.

HERRING Szczecin 2018 - XXIII spotkanie biznesu morskiego - GospodarkaMorska.pl

Dziękujemy za wysłane grafiki.