• <

Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
20
maj 2016

Herring Szczecin 2016

Szczegóły wydarzenia

 • Termin:

  20.05.2016 - 20.05.2016

 • Godzina rozpoczęcia:

  19:00

 • Telefon:

  +48 91 43 08 506

 • E-mail:

  m.kunda@port.szczecin.pl

  www.herring.szczecin.pl

Komitet Organizacyjny HERRING SZCZECIN 2016 zaprasza do wzięcia udziału w XXI spotkaniu biznesu morskiego, które odbędzie się w piątek 20 maja 2016 o godz. 19.00 na terenie Międzynarodowych Targów Szczecińskich przy ulicy Struga 6-8 w Szczecinie.

Głównym organizatorem spotkania jest Biuro Promocji Żeglugi Morskiej Bliskiego Zasięgu, wspólnie z przedstawicielami szczecińskich firm morskich oraz organizacji związanych z gospodarką morską mających swoją siedzibę na terenie stolicy Pomorza Zachodniego.

W programie spotkania m.in. wręczenie wyróżnienia „Laur Bałtyku” przyznawanego przez Kapitułę osobowości minionego roku wybranej z grona przedsiębiorców, menadżerów oraz polityków oraz „Bursztynowy Laur Bałtyku” przyznawanego firmom przyczyniającym się do rozwoju gospodarki morskiej, utrzymującym i tworzącym nowe miejsca pracy, w trwały sposób utrzymujące morski charakter Pomorza Zachodniego.

Tradycyjnie już uczestnicy Spotkania Herring Szczecin będą mieli możliwość spotkania się z Prezydentem Szczecina Panem Piotrem Krzystkiem. Wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o kontakt w celu przekazania szczegółów organizacyjnych.

Po raz kolejny imprezą towarzyszącą spotkaniu Herring Szczecin, będzie Turniej Golfowy na polu golfowym w Binowie, który odbędzie się po raz pierwszy w czwartek, tj. 19 maja br. w godzinach przedpołudniowych.

Herring Szczecin 2016 - GospodarkaMorska.pl

Dziękujemy za wysłane grafiki.