• <
plus

Biuro Regionalne w Gdańsku

Dane kontaktowe

  • Adres: 80-886 Gdańsk, Ul Targ Drzewny 3/7
  • Telefon: 58 741 73 74
  • Fax: 58 741 73 74

Udostępnij

Harvard Business Review Polska to polska edycja najbardziej prestiżowego magazynu o zarządzaniu na świecie. Przedstawia najnowsze idee i trendy, nieomawiane jeszcze w książkach i popularnych periodykach biznesowych. Magazyn zawiera wyselekcjonowane teksty autorstwa światowych ekspertów i autorytetów z obszaru zarządzania, ułatwiające menedżerom zarządzanie sobą i innymi.

Harvard Business Review Polska skierowany jest do menedżerów wyższego i średniego szczebla: prezesów i właścicieli firm, członków zarządów i kadry zarządzającej. HBRP gwarantuje wiedzę z najlepszego źródła. Porusza przede wszystkim takie tematy, jak: przywództwo, zarządzanie firmą, zarządzanie zmianą, zarządzanie strategiczne, zarządzanie ludźmi i motywowanie pracowników.

Wydawca Harvard Business Review Polska, ICAN Institute, prowadzi również działalność Corporate Learning, obejmującą konferencje, szkolenia i warsztaty dla menedżerów. Od 1997 roku w konferencjach i szkoleniach z zakresu zarządzania wzięło udział ponad 10 000 menedżerów (głównie wyższego szczebla) reprezentujących firmy z różnych branż z całej Polski. Do klientów ICAN Institute należy ponad jedna trzecia spośród 1000 największych firm działających w Polsce.

Oferta

Konferencje HBRP
Konferencje organizowane przez Harvard Business Review Polska to wydarzenia o szczególnym charakterze. Dotyczą zagadnień kluczowych z punktu widzenia polskich firm oraz menedżerów: przywództwa, zarządzania, strategii. Każda konferencja ma także status wydarzenia towarzyskiego, które umożliwia wymianę idei biznesowych i dyskusję między uczestnikami.

Najbliższe konferencje:
26.03.2014- Steve W. Martin- Lingwistyka sprzedaży: tajna broń najlepszych sprzedawców
8.05.2014- prof. Fred Reicheld- Liderzy Lojalności klienta: jak sprawić, aby lojalność klienta stała się DNA firmy
21.05.2014- Linda Richardson- Perfect Selling : metodologia stałego zwiększania efektywności sprzedaży
25.09.2014- Dee Jacobs- Velocity: jak wykorzystać trzy wiodące metodologie zwiększania sprawności operacyjnej, by zbudować superwydajną firmę
24.10.2014- prof. Dave Ulrich- Kod przewodzenia: jak najlepsi liderzy wyzwalają potencjał innych oraz budują własną markę i wizerunek

Programy rozwoju menedżerów:
W ramach Corporate Learning ICAN Institute organizuje 5 programów rozwoju menedżerów:
• First-Time Manager™- start maj 2014
• Management™- start jesień 2014
• Akademia Strategicznego Przywództwa™- start marzec 2014
• Akademia Innowacji – ICAN Innovate™
• Letnia Szkoła Liderów- sesje w czerwcu, lipcu, sierpniu ( Ostróda, Zakopane, Kołobrzeg, Warszawa)

Szkolenia: First-Time Manager™, Management™i Akademia Strategicznego Przywództwa dostępne są w ramach lokalnej edycji w Gdańsku.

Nasze szkolenia to kompleksowa wiedza na temat zarządzania, ale także praktyczne, konkretne narzędzia zastosowania omawianych technik (liczne studia przypadku, symulacje i gry biznesowe, audyty, procedury „krok po kroku”). Dzięki udziałowi w programie, menedżerowie wzbogacą swoją wiedzę w takich obszarach, jak: przywództwo i zarządzanie, ekonomia i finanse, marketing i sprzedaż, zarządzanie strategiczne, efektywność menedżerska.

Każda edycja naszych programów rozwojowych odpowiada na najważniejsze wyzwania i problemy, z którymi w danym momencie mierzą się menedżerowie i właściciele firm. Zajęcia prowadzą wyłącznie doświadczeni praktycy biznesu.

Prenumerta magazynu
Prenumerata Harvard Business Review Polska daje pewność, że najbardziej aktualne narzędzia biznesowe trafią do odpowiednich osób w firmie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszym biurem regionalnym w celu poznania szczegółów oferty.

Reklama
Nasi klienci reprezentują grupę Premium. Wszystkich klientów zainteresowanych dotarciem do tej grupy, zapraszamy do naszego regionalnego biura i do kontaktu z naszym dyrektorem sprzedaży.

Kontakt do działów firmy

ICAN Institute Wydawca Harvard Business Review Polska
Biuro Regionalne w Gdańsku
Ul. Azymutalna 9
80-298 Gdańsk
tel. 58 741 73 74
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]

Opis dodatkowy

hbrp, wydawnictwa, ICAN Institute, szkolenia, konferencje, szkolenia managerskie, szkolenia menedżerskie, wydawnictwo harvard, szkolenia harvard, konferencje harvard, steve.w.martin, linda richardson, dee jacobs, dave ultich, fred reichheld prenumerata harvard, letnia szkoła liderów, podnoszenie kwalifikacji zawodowych, first time manager, management, akademia strategicznego przywództwa, letnia szkoła liderów, akademia strategicznego przywództwa

Dziękujemy za wysłane grafiki.