• <
plus

KONSTRUKCJE MORSKIE

Dane kontaktowe

  • Adres: 72-602 Świnoujście, Jana Sołtana 1
  • Telefon: + 48 91 350 02 60
  • Fax: +48 91 350 02 61
  • E-mail: office@gs-seacon.pl

Udostępnij

Misją firmy GS Seacon jest tworzenie zaawansowanych konstrukcji offshorowych przy użyciu nowoczesnych, a często innowacyjnych technologii w oparciu o unikatowe doświadczenie.

Na rynku konstrukcji morskich istniejemy już kilkanaście lat. Momentem przełomowym w historii naszej działalności była wykonawcza obecność przy budowie, pierwszej ówcześnie na tak dużą skalę, morskiej farmy wiatrowej – Horns Rev 1 w Danii.

W konsekwencji wielu zapytań rynkowych, w 2005 roku powstaje firma Global Serwis, w której wykorzystywano doświadczenie zdobyte przy pierwszej realizowanej inwestycji, wymienionej powyżej. Podczas wieloletniej działalności firmy zakończono z sukcesem ponad 20 zaawansowanych projektów inwestorskich w zakresie m.in. budowy fundamentów pod elektrownie wiatrowe oraz innych konstrukcji morskich. Niektóre z tych przedsięwzięć, pomimo trudnych warunków realizacji, zostały zakończone przed planowanym terminem, z dopatrzeniem najwyższej staranności wykonania usługi.
W wyniku zwiększenia zakresu działalności w 2011 roku powstaje, już większa w założeniu organizacyjnym, spółka GS Seacon. Nowy podmiot przejmuje zasoby firmy Global Serwis, w tym najważniejszy, jakim jest unikatowe doświadczenie menedżmentu oraz specjalistów dedykowanych w otoczeniu tworzenia konstrukcji morskich.

Ważnym elementem wyróżniającym działalność obu przedsiębiorstw jest optymalne dostosowanie funkcjonalności organizacyjnej do uwarunkowań formalno-prawnych inwestora strategicznego. W przypadku projektów realizowanych na terenie Danii, spółka jest członkiem Zrzeszenia Pracodawców Duńskich - Dansk Byggeri, co gwarantuje każdemu zleceniodawcy bezproblemową obsługę wykonawczą inwestycji.

Spółka GS Seacon to przede wszystkim godny zaufania partner wykonawczy. Ceniony przez wymagających, międzynarodowych zleceniodawców jako przedsiębiorstwo, które wykonuje powierzone prace z najwyższą starannością.

Zdjęcia

 - GospodarkaMorska.pl

Opis dodatkowy

konstrukcje morskie, konstrukcje offshore

Dziękujemy za wysłane grafiki.