• <
plus

Hurtowa dystrybucja ryb słodkowodnych, hodowlanych i morskich.

Dane kontaktowe

  • Adres: 16-400 Suwałki, Bakałarzewska 38
  • Telefon: 48 500 299 483
  • Fax: +48 797 092 528

Udostępnij

Gospodarstwo Rybackie „FALKO” zostało założone przez Andrzeja Falkowskiego w 1995 roku. Nasza firma jest firmą rodzinna, kultywującą tradycje z pokolenia na pokolenie. W wyniku powstania potrzeby sprzedaży ryb, a także budowania własnego rynku zbytu powstała hurtownia ryb „FALKO”, której właścicielem jest Hubert Falkowski. Od tego czasu prężnie się rozwijamy. Zajmujemy się połowem ryb słodkowodnych. Swoją działalność rozszerzyliśmy również na 9 jezior Pojezierza Suwalskiego. Połów ryb odbywa się na: J. Białym, J. Berżniak, J. Boksze,
J. Hołny, J. Gajlik, J. Iłgielk, J. Ryngis, J. Kielig oraz J. Wiżajny. Jeziora te charakteryzują się bogatym zarybieniem. Ponadto, ze względu na wzrost zapotrzebowania na różne gatunki ryb, posiadamy własny obiekt stawowy. Dzięki temu możemy przedstawić szeroką ofertę naszej hurtowni, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, jesteśmy w stanie zaoferować rozmaite gatunki ryb hodowlanych występujących na całym świecie.
Zajmujemy się także hurtową dystrybucją ryb nie tylko słodkowodnych, hodowlanych ale także morskich, posiadamy w tym celu odpowiednio przystosowany magazyn. Nasza hurtownia oferuje również transport ryb w postaci żywej lub świeżej do kontrahenta specjalistycznymi samochodami-chłodniami, które spełniają wszelkie standardy i wymogi do przewozu takich ryb. Zakres dostaw obejmuje obszar całej Europy, swoją działalność stale poszerzamy o nowych klientów. Współpracujemy tylko z zaufanymi dostawcami oraz odbiorcami, dbamy o nasze relacje z klientem. Wysokiej jakości produkty, ich szeroki wybór, dopasowanie do kontrahenta oraz atrakcyjna cena to są atrybuty, które nas wyróżniają spośród innych firm.

Dziękujemy za wysłane grafiki.