• <

Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
25
kwi 2017

Gospodarka globalna a rozwój startupów z branży portowo-logistycznej

Szczegóły wydarzenia

 • Termin:

  25.04.2017 - 25.04.2017

 • Godzina rozpoczęcia:

  9:00

 • Adres:

  Lęborska 3b
  80-386 Gdańsk

  Pokaż na mapie
 • Telefon:

  601 619 537

 • E-mail:

  iurbanska@deloittece.com

Czy gospodarka globalna sprzyja rozwojowi startupów z branży portowo-logistycznej? – zaproszenie na spotkanie w Inkubatorze Starter w Gdańsku, 25 kwietnia. Gościem spotkania będzie George Cambanis, założyciel i dyrektor generalny Deloitte w Grecji, lider Grupy Shipping& Ports, pasjonat rozwoju i inwestowania w innowacyjne startupy.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu dla startupów kierujących swoje działania do sektora portowo-logistycznego (ale nie tylko), podczas którego gościem będzie George Cambanis, założyciel i dyrektor generalny Deloitte w Grecji, lider Grupy Shipping& Ports, pasjonat rozwoju i inwestowania w innowacyjne startupy.

Podczas spotkania skupimy się na zagadnieniach związanych z rewolucją przemysłową oraz transformacją globalnej gospodarki w erze big data i sztucznej inteligencji. Omówimy wpływ technologicznych gigantów na działania branży na całym świecie. Poznamy europejskiej podejście do wspierania rozwijających się innowacyjnych firm, w tym tych, które kierują swoje działania na branżę morską, portową, logistyczną (shipping& ports start-ups).

Prowadzący George D. Cambanis jest globalnym liderem grupy Shipping& Portsw Deloitte. Ma ponad 30-letnie doświadczenie w pracy dla branży morskiej. Współpracuje z siecią ponad 1000 profesjonalistów z branży morskiej, którzy świadczą usługi audytorskie, doradztwa finansowego, restrukturyzacji zadłużenia, doradztwa i usług podatkowych dla firm branży morskiej i portowej w Azji, EMEA i obu Amerykach.

George jest doradcą zarządów w kilku firmach oraz organizacjach pozarządowych. Obecnie inwestuje swój czas w rozwijanie funduszu, który ma na celu wspieranie startupów, głównie z branży morskiej. Wspomaga rozwój i dzieli się bogatym doświadczeniem z młodymi firmami na całym świecie.

Do kogo kierujemy spotkanie?

Przedstawiciele startupów, firm wychodzących na rynki europejskie. Osoby zaangażowane w rozwój produktów/rozwiązań dla branży morskiej, portowo-logistycznej.

Spotkanie będzie prowadzone w j. angielskim. Zachęcamy do przygotowania pytań do gościa.

Termin i miejsce

25 kwietnia (wtorek)
godz. 09:00 –10:30
Inkubator Starter
ul. Lęborska 3b, Gdańsk

Zgłoszenia

Prosimy o rejestrację przez stronę wydarzenia.

Gospodarka globalna a rozwój startupów z branży portowo-logistycznej - GospodarkaMorska.pl

Dziękujemy za wysłane grafiki.