• <
plus

Największy dostawca mebli i wyposażenia dla firm.

Dane kontaktowe

  • Adres: 80-381 Gdańsk, Droszyńskiego 15
  • Telefon: 58 344 30 59
  • Fax: 58 344 30 60
  • E-mail: gdansk@gobi.com.pl

Udostępnij

Gobi - meble biurowe, metalowe, regały, szafy

Kupując meble metalowe mamy nadzieję, że będą solidne i trwałe. Decydując się na tego typu zakup liczymy, że będą nam dobrze służyć przez długi czas. Dlatego warto wybrać sprawdzonego i godnego zaufania dostawcę, jakim z pewnością jest firma GOBI S.A.

Nasz bogaty asortyment, w którym znajdą Państwo między innymi regały metalowe, meble biurowe, wyposażenie hoteli i restauracji, a nawet sejfy, charakteryzuje się precyzją wykonania oraz znakomitą jakością. Klasę naszych produktów doceniło już wielu klientów, czego dowodem są bardzo dobre referencje. Otrzymaliśmy również tytuł Gazeli Biznesu, co świadczy o dynamice i szybkim rozwoju firmy GOBI S. A.

Wybierając meble metalowe czy biurowe z naszej oferty, zyskują Państwo gwarancję satysfakcjonującego użytkowania. Wśród naszych propozycji znaleźć można także funkcjonalne i wytrzymałe szafy aktowe, kartotekowe i BHP, jak również wiele innych artykułów posiadających szerokie zastosowanie w organizacji pracy każdego typu przedsiębiorstwa. Polecamy również wyposażenie wnętrz użytkowych, takie jak krzesła czy stoły, cechujące się interesującym designem i różnorodnym wzornictwem.

Bezustannie pracujemy nad urozmaiceniem naszego asortymentu, tak by każdy, nawet najbardziej wymagający Klient, mógł w nim znaleźć sprzęt, który zadowoli go zarówno pod względem jakościowym, jak i estetycznym.

Opis dodatkowy

meble, meble metalowe, meble na statki, meble warszatowe

Dziękujemy za wysłane grafiki.