• <
plus

Dane kontaktowe

  • Adres: 80-204 Gdańsk, Śniadeckich 27/3
  • Telefon: +48 58 710 35 36
  • Fax: +48 58 710 12 35
  • E-mail: info@generpol.eu

Udostępnij

generpol Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku, jest spółką realizującą projekty i zarządzającą aktywami w branży energii odnawialnej. Głównym obszarem działalności spółki działającej w Polsce od 2008 roku jest planowanie, przygotowywanie, finansowanie, budowa i eksploatacja projektów w zakresie morskiej energetyki wiatrowej realizowanych na polskich obszarach Morza Bałtyckiego.

W oparciu o dokładne analizy i wiarę w ogromną przyszłość morskiej energetyki wiatrowej w Polsce oraz dzięki inwestycjom, prowadzonym konsekwentnie od kilku lat, generpol stworzył podstawy realizacji projektów w zakresie morskiej energetyki wiatrowej, stając się tym samym jednym z wiodących przedsiębiorstw w tej branży w Polsce.

Swoją dobrą pozycję rynkową generpol zawdzięcza współpracy z krajowymi oraz międzynarodowymi partnerami. Sieć powiązanych z nami firm obejmuje zarówno producentów turbin wiatrowych, doświadczonych deweloperów w zakresie morskich farm wiatrowych, przedsiębiorstwa energetyczne jak również prywatne i instytucjonalne grupy inwestycyjne.

Opis dodatkowy

Dziękujemy za wysłane grafiki.