• <

Dane kontaktowe

  • Adres: 83-304 Zaleskie Piaski, Jarzębinowa 111
  • Telefon: 58 306 06 97
  • Fax: 58 306 06 97
  • E-mail: office@gemini.gda.pl

Udostępnij

GEMINI jest wiodącą Polską stocznią jachtową założoną przez Ryszarda Bobrowskiego.

Od samego początku nasza firma specjalizuje się w produkcji jachtów, łodzi motorowych oraz różnego rodzaju sprzętu wodnego, takiego jak smocze łodzie , łodzie wioślarskie, kanu i kajaki.

Ponadto zajmujemy się również produkcją form. Jesteśmy jedyną polską firmą która wykorzystuje zaawansowane technologie takie jak vacuum bagging, resin infusion systems, prepregs, etc.

Gemini posiada również wyspecjalizowany zespół ludzi zajmujący się wykończeniami.

Firma Gemini jest jedną z największych zajmujących się wyrobami z laminatu. Głównymi zamówieniami są wszelkiego rodzaju jednostki wodne, aczkolwiek mamy na swoim koncie wiele innych przedsięwzięć. Gemini za sprawą doświadczenia i jakości świadczonych usług jest liderem jeśli chodzi o produkcje jednostek prototypowych.

Na przestrzeni lat firma z powodzeniem wdrożyła w produkcję wszelkiego rodzaju nowoczesne technologie takie jak infuzja żywicy czy laminowanie z użyciem vacum.
Od początku istnienia podejmowaliśmy nowe wyzwania wyrabiając świetną dziś markę gwarantującą najwyższą jakość.
Jesteśmy otwarci na nowe propozycje, oferty i projekty!

Kontakt do działów firmy

GEMINI Ryszard Bobrowski
ul. Biegańskiego 15/3
80-807 GDAŃSK POLSKA

tel. +48 58 3060697
fax.+48 58 3060697

Opis dodatkowy

laminat, węgiel, carbon, kevlar, żywice, żagle, kadłub, smocze łodzie, finishing, dragon boat, jachty, sandwich, gemini, jachty przekładkowe, biegnąca po falach, running on waves, łodzie, motorówka, maszt, remonty łodzi, remonty jachtów, łodzie motorowe, budowa jachtów, budowa łodzi, budowa jachtów morskich

Dziękujemy za wysłane grafiki.