• <

Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
18
sty 2017

GE Day

Szczegóły wydarzenia

W najbliższą środę, tj. 18.01.2017 r., Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa (WOiO) Politechniki Gdańskiej organizuje wydarzenie pt. GE Day w ramach Akademii Przemysłów Morskich (APM). Jest to spotkanie z przedstawicielami EDC GE Oil & Gas.

GE Day odbędzie się w Audytorium Sipowicza Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej w godz. 10.00-11.30. Na spotkaniu prezentowane będą m.in. specjalność „Technologie Podwodne”, która powstała we współpracy WOiO i EDC GE, ogólny zarys sektora oraz trendy rozwoju technologicznego w tym obszarze.

EDC GE Oil & Gas to jeden z sektorów Engineering Design Center zajmujący się pracami projektowymi, analizami i obsługą serwisową maszyn wykorzystywanych w przemyśle naftowym i chemicznym. EDC GE jest jedną z kilku globalnych placówek międzynarodowej korporacji General Electric, która znajduje się poza granicami Stanów Zjednoczonych i współpracuje z takimi sektorami GE jak GE Naviation, GE Energy, GE Oil & Gas czy GE Rail.

Akademia Przemysłów Morskich to comiesięczne unikalne spotkania praktyków biznesu ze studentami wyższych lat studiów oraz pracownikami zainteresowanymi działalnością na rzecz gospodarki morskiej. Wykłady i dyskusje odbywają się od października 2013 r. Projekt realizują Związek Pracodawców Forum Okrętowego oraz Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej. Spotkania są prowadzone przez przedstawicieli biznesu reprezentujących tzw. top management firm związanych z przemysłami morskimi. Dzięki bliskiemu kontaktowi przedstawicieli przemysłu ze studentami w ramach APM, wielu studentów i absolwentów znalazło miejsce zatrudnienia, a pracownicy mogli się zapoznać z aktualnymi problemami i trendami rozwoju w gospodarce morskiej.

GE Day - GospodarkaMorska.pl

Dziękujemy za wysłane grafiki.