• <

WELCOME ON BOARD

Dane kontaktowe

  • Adres: 83-010 Straszyn, Starogardzka 22
  • Telefon: +48 58 692 69 00
  • Fax: +48 58 692 69 01
  • E-mail: galeon@galeon.pl

Udostępnij

Galeon jest prywatnym przedsiębiorstwem produkcyjnym istniejącym na rynku od 1 982 roku. Zajmujemy się produkcją najwyższej klasy jachtów motorowych o długości do 20m, oraz łodzi motorowych.
Dysponujemy 18 tys. m2 nowoczesnych hal produkcyjno montażowych i 800 pracownikami co czyli nas jednym z najbardziej liczących się producentów łodzi na rynku europejskim.

Nasze jachty motorowe przynoszą satysfakcję i dumę całej firmie. W trosce o wysoką jakość, wygląd i parametry oferowanych jednostek, wdrażamy nowoczesne systemy i technologie zarówno w procesy produkcyjne jaki zarządzania przedsiębiorstwem. Każdy jacht od początku do końca powstaję pod skrzydłami firmy Galeon.

Począwszy od prac konstrukcyjno modelowych, poprzez pokrywanie laminatem aż po instalację silników i wybudowę szkutniczą przeprowadzane są przez wyspecjalizowany personel na miejscu. Końcowym etapem jest zamontowanie opcjonalnego wyposażenia oraz próby wodne. Jesteśmy jedynym producentem na masową skalę tego typu jachtów w Polsce i nasze kompleksowe podejście do ich wytwarzania zapewniło nam uznanie na rodzimym, jak i międzynarodowym rynku.
Dzięki doświadczeniu zdobytemu przy produkcji dużych jednostek, możliwe stało się zastosowanie wielu rozwiązań typowych dla luksusowych jachtów w naszej linii łodzi motorowych, co powoduje że cieszą się one dużą popularnością wśród klientów.
Nasze jachty poddawane są ocenie zarówno przez najbardziej wymagających klientów na świecie, potężnej konkurencji jak organizacje wydające certyfikaty jakości i bezpieczeństwa. Żeby sprostać tym wymaganiom, wprowadzamy ciągle nowe rozwiązania i procedury. Od 1 998 roku jesteśmy w posiadaniu certyfikatu ISO 9000, który uzyskaliśmy jako pierwsi spośród producentów laminatowych łodzi w Polsce pod nadzorem Polskiego Rejestru Statków.

Oprócz tego od 16 czerwca 1998 roku nasze produkty są budowane zgodnie z wymogami i dyrektywami Unii Europejskiej i wszystkie posiadają certyfikaty CE.
Od samego początku istnienia firmy, jakość produktu zawsze stanowiła dla nas bezwzględny priorytet Z najwyższą troską przyglądamy się naszym jachtom tak aby wyeliminować jakiekolwiek odstępstwa od doskonałości i zapewnić klientowi niepowtarzalne wrażenie obcowania z luksusem w poczuciu komfortu i bezpieczeństwa.

Wszystkie działania jakie podejmujemy mają na celu osiągnięcie najwyższego możliwego standardu zarówno produktu jak i obsługi. Aby dostosować się do najwyższych międzynarodowych standardów wprowadziliśmy w przedsiębiorstwie system zarządzania jakością ISO 9001. Gwarantuje on wprowadzanie i przestrzeganie rygorystycznych norm dotyczących procesów produkcji i zarządzania firmą, dzięki czemu finalny produkt jest w stanie spełnić wysokie wymagania stawiane mu przez klientów.

Każdy jacht od momentu powstawania do wodowania jest bacznie obserwowany pod kątem jakichkolwiek uchybień, gdyż tylko najwyższa jakość jest dla nas dopuszczalna.

Opis dodatkowy

ekskluzywne łodzie, jacht, jacht luksusowy, jacht morski, jacht motorowy, jacht na sprzedaż, jacht sprzedaż, jachty, jachty luksusowe, jachty morskie, jachty motorowe, jachty na sprzedaż, jachty na zamówienie, jachty wysokiej klasy, jachty z certyfikatem, nowe jachty, nowe łodzie, nowe łodzie na sprzedaż, producent jachtów, producent jachtów motorowych, producent łodzi, producent łodzi motorowych, produkcja jachtów, produkcja jachtów wysokiej klasy, produkcja wysokiej klasy łodzi, produkcja łodzi, sprzedaż jachtów, sprzedaż łodzi motorowych, szybkie łodzie motorowe, używane łodzie, używane łodzie na sprzedaż, łodzie ekskluzywne, łodzie motorowe, łodzie motorowe produkcja, łodzie wysokiej klasy, łódź motorowa

Dziękujemy za wysłane grafiki.