• <

Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
24
cze 2019

Forum Wizja Rozwoju

Szczegóły wydarzenia

 • Termin:

  24.06.2019 - 25.06.2019

 • Adres:

  inż. J. Śmidowicza 69
  81-103 Gdynia

  Pokaż na mapie
 • Telefon:

  515 325 818

 • E-mail:

  biuro@wizjarozwoju.pl

  wizjarozwoju.pl/

Przed nami druga edycja Forum Wizja Rozwoju, które odbędzie się 24-25.06.2019 r. w Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Podczas Forum zajmiemy się najważniejszymi wyzwaniami stojącymi przed polską gospodarką. Będzie to największe wydarzenie gospodarcze w północnej Polsce. Udział w konferencji umożliwi wymianę doświadczeń biznesowych oraz poszukiwanie wspólnych projektów gospodarczych.

Organizatorzy przewidują udział ponad  5000 uczestników – przedstawicieli małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, założycieli startup’ów oraz innowatorów. Planowan jest zorganizowanie 100 paneli dyskusyjnych na 100-lecie odzyskania niepodległości, do których zapraszeni będą praktycy, eksperci z różnych branż oraz przedstawiciele instytucji państwowych, a także naukowcy.

W wydarzeniach towarzyszących debatom znajdą się prezentacje najnowszych polskich technologii. Forum koncentrować się będzie na najważniejszych wyzwaniach stojących przed polską gospodarką, między innymi takich jak: gospodarka morska, srebrna gospodarka, energetyka, strefy ekonomiczne, społeczna odpowiedzialność biznesu. Nie zabraknie również tematów związanych z setną rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę, a także tych związanych z sektorem wojskowym.

Rejestracja tutaj.

źródło: wizjarozwoju.pl

Dziękujemy za wysłane grafiki.