• <

Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
14
paź 2016

Forum Gospodarki Morskiej Gdynia 2016

Szczegóły wydarzenia

 • Termin:

  14.10.2016 - 14.10.2016

 • Godzina rozpoczęcia:

  9:00

 • Adres:

  al. Zwycięstwa 96/98
  81-451 Gdynia

  Pokaż na mapie
 • Telefon:

  58 669 70 04

 • E-mail:

  forum@arg.gdynia.pl

  forum.gdynia.pl
 • Patronat:

  GOSPODARKAMORSKA.PL

Forum Gospodarki Morskiej Gdynia, w październiku ponownie w Gdyni. Ubiegłoroczna zmiana formuły organizacji tego ważnego na biznesowej mapie Pomorza wydarzenia, organizowanego już od 16 lat, odniosła spory sukces pokazując jednocześnie jak niezwykle ważna dla regionu jest gospodarka morska.

Forum Gospodarki Morskiej to nowoczesna platforma wymiany doświadczeń i wiedzy, umożliwiająca kreatywną dyskusję oraz spotkania specjalistów z wielu gałęzi gospodarki morskiej. Pozwala to skoncentrować Forum głównie na zagadnieniach praktycznych, istotnych dla konkurencyjności przedsiębiorców oraz potencjale rozwojowym sektorów gospodarki  morskiej i portów bałtyckich.  

Gospodarka morska to bez wątpienia silny wyróżnik Gdyni i regionu, dający ponadto wyraźny impuls do efektywnego rozwoju sektorów o wysokim potencjale wzrostowym, w tym przemysłów kreatywnych, sektora ICT, BPO czy przemysłów wiedzy i edukacji. Tegoroczne Forum będzie miało formę otwartych paneli dyskusyjnych, w które zaangażowani będą praktycy biznesu z poszczególnych branż morskich, a także przedsiębiorcy i naukowcy, co zapewni uczestnikom możliwość wymiany poglądów, doświadczeń i pomysłów.

Zagadnienia poruszane podczas Forum skoncentrowane zostaną bezpośrednio na kwestiach związanych z konkurencyjnością sektora oraz na perspektywach, jakie stwarza efektywne wykorzystanie potencjału tkwiącego w naszym regionie.

Uczestnicy tegorocznego Forum będą mogli wziąć udział w czterech panelach: „Przemysły Morskie”, „Porty Morskie”, „Logistyka Morska”, oraz „Ship Management”.

Forum odbędzie się w piątek, 14 października 2016 roku, w Centrum Konferencyjnym Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98.

Udział w Forum jest bezpłatny a rejestracja rozpocznie się w sierpniu.

Forum Gospodarki Morskiej Gdynia 2016 - GospodarkaMorska.pl

Dziękujemy za wysłane grafiki.