• <

Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
9
paź 2015

Forum Gospodarki Morskiej Gdynia 2015

Szczegóły wydarzenia

 • Termin:

  09.10.2015 - 09.10.2015

 • Godzina rozpoczęcia:

  9:00

 • Adres:

  al. Zwycięstwa 96/98
  81-451 Gdynia

  Pokaż na mapie
 • Telefon:

  tel. 58 669 70 04

 • E-mail:

  forum@arg.gdynia.pl

  forum.gdynia.pl

Gospodarka Morska była priorytetowym tematem czternastu edycji Międzynarodowego Forum Gospodarczego Gdynia w latach 2001 – 2014. Już dziś, z wielkim entuzjazmem zapraszamy na 15-tą edycję Forum, która będzie zarazem pierwszą w nowej formule.

Forum Gospodarki Morskiej Gdynia – jest odpowiedzią na rosnącą potrzebę wymiany doświadczeń i wypracowywania rozwiązań wychodzących na przeciw rzeczywistym wyzwaniom jakie stawia przed miastami portowymi konieczność nieustannych działań mających na celu zwiększenie konkurencyjności oraz dostosowanie oferty do dynamicznie zmieniających się uwarunkowań rynków światowych.

Zagadnienia poruszane podczas Forum Gospodarki Morskiej skoncentrowane zostaną bezpośrednio na kwestiach związanych z konkurencyjnością sektora, na szansach jakie daje możliwość wykorzystania potencjału tkwiącego w regionie oraz na zagrożeniach jakie stoją przed miastami portowymi w świetle wymagań stawianych przez światowy rynek.

Uczestnicy tegorocznego Forum będą mogli wziąć udział w czterech panelach: „Przemysły Morskie”, „Porty Morskie”, „Logistyka Morska”, oraz „Ship Management”. Forum odbędzie się w piątek, 9 października 2015 roku, w Centrum Konferencyjnym Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni.

Serdecznie zapraszamy !

Forum Gospodarki Morskiej Gdynia 2015 - GospodarkaMorska.pl

Dziękujemy za wysłane grafiki.