• <

Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
30
sty 2020

Forum Bezpieczeństwa Przemysłu Morskiego 2020

Szczegóły wydarzenia

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o. o., PZU LAB SA oraz Polskie Forum Technologii Morskich w imieniu własnym oraz Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA zapraszają do udziału w Forum Bezpieczeństwa Przemysłu Morskiego 2020, które odbędzie się w czwartek, 30 stycznia 2020 r. w Bałtyckim Porcie Nowych Technologii przy ul. Czechosłowackiej 3 (budynek "Akwarium", p. X) w Gdyni.

Forum poświęcone będzie tematyce bezpieczeństwa w gospodarce morskiej zarówno bezpieczeństwa infrastruktury krytycznej jak i innowacjom technologicznym na morzu.

Motywem przewodnim wydarzenia będą nowe technologie, ryzyka występujące w przemyśle morskim oraz kierunki działań na rzecz bezpieczeństwa morskich farm wiatrowych.

Podczas spotkania eksperci skupią się na potencjale naukowym i inwestycyjnym pierwszej Inteligentnej Specjalizacji Pomorza - technologii offshore i portowo - logistycznych.

Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowy Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej oraz Generalnym Patronatem Medialnym portalu GospodarkaMorska.pl

Zapraszamy do zapoznania się z agendą i rejestracji: https://evenea.pl/event/forum-bezpieczenstwa-przemyslu-morskiego2020/

Forum Bezpieczeństwa Przemysłu Morskiego 2020 - GospodarkaMorska.pl

Dziękujemy za wysłane grafiki.