• <
plus

SILNIKI I PRĄDNICE W GDYNI

Dane kontaktowe

  • Adres: 81-589 Gdynia, Sojowa 33/25
  • Telefon: 609 800 738
  • E-mail: fred.fenix@wp.pl

Udostępnij

Firma FENIX prowadzona jest przez wyspecjalizowanych specjalistów branży morskiej. Specjalizujemy się w sprzedaży części zamiennych do statków i okrętów. Współpracujemy z producentami części okrętowych z Japonii i Korei, dzięki czemu możemy zaoferować konkurencyjne ceny i najlepszą jakość. Oferowany przez nas asortyment produkowany jest przez renomowane firmy i spełnia najwyższe standardy.

Oferta

Prowadzimy sprzedaż części zamiennych do:
Generatorów : YANMAR : 6UAL , T220, T210
Wirówek: MITSUBISHI : SJ-300 , SJ-4000, Alfa Laval (różne typy)
Sprężarek: TANABE LHC 277A , HC 275A , LHC 54A
Pompy: IHI , ISHII , KAWASAKI , TAIKO
Silniki: Volvo Penta
Pompy: śrobowe, wirowe, zenzowe, pionowe, poziome, monobloki, odśrodkowe.
Na potrzeby przemysłu okrętowego nawiązaliśmy współpracę z producentami części okrętowych z Japonii, Korei. Jesteśmy w stanie oferować części zamienne do silników, Yanmar; wirówek Mitsubishi; sprężarek Tanabe i inne części produkcji japońskiej i koreańskiej.

W skrócie naszą ofertę opisują min. następujące zwroty:
Pompy, wirówki, sprężarki, zawory, filtry: paliwa, oleju, wody.
Akcesoria pomiarowe: Termometry, manometry, vacuometry.
Szeroki asortyment elektryczny, oraz uszczelnienia (mechaniczne, uszczelki, sznury uszczelniające, płyty gumowe, płyty bakelitowe, płyty teflonowe, płyty kręgielitowe, płyty korkowe, chodniki dieelektryczne).
W naszej ofercie znajdują się także: rury i złączki hydrauliczne, łożyska (toczne, ślizgowe), węże gumowe do pary, oleju i wody, węże p.poż., węże do sprężonego powietrza, węże silikonowe, ubrania robocze (zimowe, letnie buty robocze), oraz drobny asortyment pokładowy.

Oferowany przez nas asortyment produkowany jest przez renomowane firmy i spełnia najwyższe standardy.

Zdjęcia

Opis dodatkowy

FENIX, YANMAR, DAIHATSU, WARSTILIA, MAN, MAK, SPERRE, DEUTZ, Ołowniuk, zawory, silniki, pompy, wirówki, łożyska, manometry, termometry, elektryczne, hydrauliczne, filtry, lampy, pneumatyka, siłowniki, węże, spawalnicze, gumy, liny, narzędzia, sprężarki, kompresory, uszczelnienia mechaniczne, spalarka okrętowa, spalarka lądowa, spalarka zanieczyszczeń stałych i płynnych, pompy fekali, pompy szlamu, pompy olejowe, pompy wody, pompy morskie, pompy okrętowe, okrętowe pompy wody, okrętowe pompy olejowe, pompy wody na statki, pompy olejowe na statki, zawory kulowe, zawory motylkowe, zawory zaporowo-zwrotne, zawory morskie, zawory na statki, zawory okrętowe, filtry powietrza, filtry wody, filtry paliwa, filtry okrętowe, filtry na statki, wirówki paliwa, wirówki oleju, wirówki okrętowe, wirówki na statki, silniki morskie, silniki na statki, silniki okrętowe, części do silników morskich, części do silników okrętowych, części do wirówek Alfa Laval, części do wirówek Mitsubishi, części do generatorów Yanmar, części do silnika Daihatsu, części do sprężarek Tanabe

Dziękujemy za wysłane grafiki.