• <
premium

ANTYKOROZJA | IZOLACJE | WYPOSAŻENIE WNĘTRZ

Dane kontaktowe

  • Adres: 81-963 Gdynia, Czechosłowacka 3
  • Telefon: 58 554 33 61
  • Fax: 58 554 33 62
  • E-mail: info@fast.pl

Udostępnij

Świadczymy specjalistyczne usługi w obszarach antykorozji, izolacji oraz wyposażenia wnętrz. Naszym Klientom oferujemy wysokiej jakości rozwiązania techniczne i produkcyjne, wsparcie i doradztwo na każdym etapie realizacji. Zakres prowadzonych projektów uzależniamy od potrzeb i wymagań Zleceniodawcy. Prace możemy prowadzić jednocześnie dla wszystkich obszarów na jednym obiekcie lub wykonywać je niezależnie, osobno dla każdego obszaru.

W ramach obszarów antykorozji i izolacji świadczymy usługi dla przemysłu stoczniowego, energetycznego i budowlanego. W zakresie obszaru dedykowanego wnętrzom wyposażamy hotele, statki i przestrzenie komercyjne.

Projekty w FAST SA prowadzone są przez specjalistów certyfikowanych przez International Project Management Association (IPMA) – wieloletnich praktyków i ekspertów w swoich dziedzinach – którzy monitorują każdy etap realizacji projektu, zapewniając właściwą jakość procesu wykonawczego.

Sprawną realizację projektów umożliwia bieżąca analiza prowadzonych prac, przewidywanie potencjalnych zagrożeń i ich minimalizowanie. Doświadczenia i dobre praktyki z poszczególnych obszarów naszej działalności z powodzeniem wdrażamy i wykorzystujemy w pozostałych obszarach, w celu ciągłego podnoszenia jakości świadczonych przez nas usług.

Oferta

Antykorozja

Usługi konserwacyjno-malarskie z zakresu antykorozji to główny obszar działalności FAST SA. Wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, wykwalifikowany personel oraz pełna infrastruktura techniczna skutkują profesjonalną realizacją różnorodnych projektów.

Usługi wykonujemy kompleksowo: od wnikliwej analizy technicznej, przez prace przygotowawcze, aż po zastosowanie optymalnej metody czyszczenia i właściwego systemu malarskiego lub metalizacyjnego.
Dokładnie monitorujemy każdy etap zlecenia i czuwamy nad poprawnym przebiegiem wszystkich prac. Doskonała logistyka przedsięwzięcia – zarówno na poszczególnych etapach, jak i między nimi – oraz bieżące prognozowanie i minimalizowanie potencjalnych zagrożeń przekładają się na jakość i terminowość naszych realizacji. Zabezpieczenia antykorozyjne (czyszczenie i malowanie) przeprowadzamy w obrębie własnych ciągów malarskich lub w miejscu wskazanym przez Klienta, z możliwością pełnego zabezpieczenia obiektu przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Prace wykonujemy zgodnie ze standardami i pod nadzorem Towarzystw Klasyfikacyjnych. Spełniamy wszystkie niezbędne wymagania i zalecenia norm oraz producentów i klasyfikatorów.

Ten obszar prac obejmuje: nowe jednostki pływające, remonty i przebudowy statków, konstrukcje offshore oraz wielkogabarytowe konstrukcje stalowe.

Izolacje

Przemysł stoczniowy musi spełniać bardzo wysokie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i komfortu na obiektach pływających. Stosowane materiały i rozwiązania izolacyjne odgrywają ważną rolę w zapewnieniu trwałości, odporności i wygody użytkowania statku. Dlatego wszystkie konstrukcje muszą być właściwie przygotowane do zastosowania izolacji. Dobrze zaprojektowane i właściwie wykonane zabezpieczenia są nieodzownym warunkiem prawidłowego przebiegu wszystkich procesów i zapewniają optymalne funkcjonowanie całej instalacji.

Świadczymy pełen zakres usług izolacyjnych dla realizacji morskich, offshore i zastosowań przemysłowych. Zabezpieczamy powierzchnie płaskie, rurociągi i kanały spalinowe, w zakresie izolacji termicznej, ogniowej i akustycznej. Aby spełnić najbardziej rygorystyczne wymagania oferujemy energooszczędne, bezpieczne i trwałe rozwiązania służące ochronie przeciwpożarowej oraz zapewniające ochronę akustyczną i cieplną – nie tylko na jednostkach pływających, ale i na innych obiektach, na których realizujemy nasze projekty.

Współpracujemy z dostawcami najlepszych materiałów izolacyjnych. Do wszystkich prac przygotowujemy pełną dokumentację techniczną. To kolejny obszar, w którym możesz polegać na naszych kompetencjach i efektywności.

Wyposażenie wnętrz

Oferta FAST SA zawsze dostosowana jest do indywidualnych potrzeb Klienta. Pamiętamy o tym, co najważniejsze. W parze z doskonałym wykonawstwem musi iść funkcjonalność i osobowość wnętrza, uwarunkowana przeznaczeniem obiektu i założeniami projektowymi. Pracujemy etapowo, co usprawnia komunikację. Nasi Klienci dokładnie wiedzą, czego mogą oczekiwać na każdym etapie prac.

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie pozwoliło nam wyspecjalizować się w realizacjach różnego rodzaju wnętrz. Kompleksowo wyposażamy i wykańczamy przestrzenie okrętowe, hotelowe i komercyjne. Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego projektu oraz dbałością o precyzję i estetykę wykonania. Współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami, którzy zapewniają wyposażenie naszych wnętrz w najlepsze produkty wiodących marek.

Przemyślana funkcjonalność, indywidualne rozwiązania i umiejętność obróbki różnych materiałów pozwalają nam podejmować się niestandardowych przedsięwzięć. Nasze wnętrza wyróżnia elegancja, niepowtarzalność oraz doskonałe wykonanie. Szczególną wagę przywiązujemy do produkcji mebli. Posiadamy własną fabrykę oraz najnowszy park maszynowy. Szeroki wachlarz surowców, zaawansowane technologie lakiernicze z możliwością uzyskiwania głębokich matów i wysokich połysków, sprawdzone metody gięcia, umiejętność tworzenia form niesymetrycznych i łączenia różnorodnych materiałów oraz precyzja i estetyka wykonania to nasze niezaprzeczalne atuty. Połączenie nowoczesnych technologii z otwartością na potrzeby Klienta i elastycznym dostosowywaniem produkcji do jego wymagań przynosi efekty, z których jesteśmy dumni.

Chętnie dzielimy się naszą wiedzą. Doradzamy starając się być przewodnikiem w mnogości propozycji dostępnych na rynku – przy doborze najkorzystniejszych rozwiązań. Na czas montażu oddajemy do dyspozycji Klienta sprawdzone ekipy montażoworemontowe. Nasi fachowcy mają duże doświadczenie, dotrzymują terminów i dbają o szczegóły. Dodatkowo wykonujemy także pełen zakres prac wykończeniowych.

Kontakt do działów firmy

FAST SA
ul. Czechosłowacka 3, PL 81-963 Gdynia
T. (+48) 58 554 33 61, F. (+48) 58 554 33 62
E. info@fast.pl, www.fast.pl

Zdjęcia

Do pobrania

  • KATALOG FAST SA

    24.07.2014

Opis dodatkowy

antykorozja, izolacje, meble okrętowe, wyposażenie wnętrz okrętowych, piaskowanie, malowanie,

Dziękujemy za wysłane grafiki.