• <
plus

Materiały termoizolacyjne.

Dane kontaktowe

  • Adres: 05-850 Ożarów Mazowiecki, ul. Poznańska 129/133 obiekt 29C
  • Telefon: (0-22) 722 33 43
  • Fax: (0-22) 722 33 69
  • E-mail: eurico@eurico.pl

Udostępnij

Firma Eurico Sp. z o.o. istnieje od roku 1990. Jest to firma innowacyjno-wdrożeniowa oraz produkcyjna o dużej wiedzy
i doświadczeniu w dziedzinie materiałów termoizolacyjnych
i gotowych produktów na bazie tych materiałów przeznaczonych dla przemysłów: ciepłowniczego, chemicznego, stoczniowego i innych
– wszędzie tam gdzie wymagane jest izolowanie termiczne rurociągów
i zbiorników z mediami gorącymi
i zimnymi. Firma w szczególności specjalizuje się w produkcji Kompaktowej Segmentowej Izolacji Termicznejna bazie spienionych, twardych poliuretanów, przeznaczonej dla napowietrznych magistrali ciepłowniczych oraz innych rurociągów przemysłowych.

Poza tym Eurico dysponuje sprawdzonymi materiałami i technologią do remontu
i modernizacji podziemnych komór ciepłowniczych.

Oddzielnymi tematami prac badawczo-wdrożeniowych w Eurico są materiały systemu HAZOPIAN wytwarzane na bazie twardych poliuretanów modyfikowanych specjalnymi materiałami, dzięki którym wzrasta ich odporność na wysoką temperaturę sięgającą nawet dla pewnych rozwiązań technologicznych powyżej 600°C, a nowe zastosowania Hazopianów stały się przedmiotem badań współpracujących z nami Instytutów i Ośrodków Przemysłowych.

Oferta

Eurico dysponuje nowoczesną linią technologiczną do produkcji otulin termoizolacyjnych w technologii o zdolności produkcyjnej 20.000 metrów bieżących miesięcznie izolacji o średnicach w zakresie od DN 80 do
DN 1.600. Najwyższe parametry mechaniczno-techniczne wyprodukowanych otulin uzyskiwane są dzięki stabilizacji temperaturowej form i kontroli ciśnienia wytwarzania pianki.

Dysponujemy pełnym asortymentem form do produkcji segmentów termoizolacyjnych w podanym wyżej zakresie znormalizowanych średnic. W razie potrzeby możemy wytworzyć inne, nietypowe średnice. Posiadamy także formy pozwalające wykonywać osłony termiczne dla kolan i łuków rurociągów, dla armatury oraz elementów nietypowych.

WYKONAWSTWO ROBÓT
Pokrycie rurociągu kompaktową, segmentową izolacją jest wykonywane przy pomocy brygad inwestora lub wynajmuje się do tego celu lokalną, z dobrymi referencjami, firmę. Brygady te są szkolone i nadzorowane przez firmę Eurico. Dzięki temu szkoleniu i stałemu nadzorowi utrzymywany jest wysoki poziom wykonywanych prac, również w zakresie wszystkich nietypowych elementów magistrali ciepłowniczej.
Jakość wykonywanych prac jest kontrolowana kamerą termograficzną. Załączone zdjęcia pokazują bardzo dobrą estetykę wykonanych prac, do której Eurico przykłada dużą wagę.

Firma EURICO udziela 5-letniej gwarancji na wykonane przez siebie produkty i prace usługowe.

Opis dodatkowy

termoizolacja, materiały termoizolacyjne,

Dziękujemy za wysłane grafiki.