• <
plus

HYDRAULIKA SIŁOWA - 30 LAT W BRANŻY

Dane kontaktowe

  • Adres: 80-044 Gdańsk, Trakt Św. Wojciecha 29
  • Telefon: 58 324 10 04, 58 306 57 21, 723 179 131
  • Fax: 58 324 10 04
  • E-mail: eumat@wp.pl

Udostępnij

„Eumat” jest firmą założoną w 1992 roku w Szczecinie. Od samego początku nasz rozwój był ściśle związany z tematem hydrauliki siłowej i techniki przepływu mediów.
W oparciu o komponenty uznanych producentów (SEMPERIT, RAPISARDA, MANULI, RASTELLI-RACCORDI) wykonujemy wysokociśnieniowe przewody elastyczne.
Nasza technologia jest certyfikowana przez Urząd Dozoru Technicznego (Świadectwo Badania Typu nr 05_D/96). Potrafimy rozwiązać większość problemów dotyczących wysoko- i średniociśnieniowego przepływu mediów w pełnym zakresie średnich temperatur i agresywności chemicznej.
Jakość naszych wyrobów potwierdzona została stałą współpracą kooperacyjną z zakładami przemysłowymi, stoczniami i producentami sprzętu ciężkiego.
Integralną częścią programu sprzedaży przewodów hydraulicznych są elementy złączne hydrauliki siłowej wg normy DIN i PN ze stali zwykłej i nierdzewnej. Oprócz wysokich ciśnień służymy Państwu rozwiązaniami połączeń elastycznych nisko- i średniociśnieniowego przepływu mediów.
Naszą receptą na sukces jest minimalny czas reakcji na potrzeby Klienta i nie ma znaczenia, czy jest to kooperacyjne zamówienie producenta, czy też pojedyncze serwisowe zlecenie indywidualnego użytkownika. Atutem naszej firmy są odpowiednio obszerne stany magazynowe zapewniające szybką realizację zamówienia i sprawną obsługę klientów.
Wartym podkreślenia jest nasze duże doświadczenie w tej dziedzinie i ciągle rozwijająca się na terenie kraju, sieć firm partnerskich.

Oferta

Co oferujemy:

- Produkcja i serwis przewodów hydraulicznych
- Węże wysokociśnieniowe
- Okucia do węży hydraulicznych
- Elementy złączne hydrauliki siłowej
- Rury precyzyjne
- Uchwyty do rur
- Zawory wysokociśnieniowe
- Manometry
- Szybkozłącza hydrauliczne
- Węże średnio i niskociśnieniowe
- Armatura do węży średnio i niskociśnieniowych
- Oleje hydrauliczne
- Tłoczyska chromowane
- Rury stalowe cylindrowe
- Uszczelnienia: tłokowe, tłoczyskowe, zgarniające
- Części do siłowników: tłoki, dławnice, nakrętki, końcówki tłoczysk
- Łożyska wahliwe
- Komponenty firmy John Guest do instalacji sprężonego powietrza
- Silniki hydrauliczne
- Rozdzielacze hydrauliczne
- Cewki do rozdzielaczy

Opis dodatkowy

hydraulika siłowa, przewody hydrauliczne, węże hydrauliczne, rury precyzyjne, manometry, szybkozłącza, łożyska, elementy złączne hydrauliki siłowej, pręty rury uszczelnienia do siłowników, węże przemysłowe gumowe, węże przemysłowe tworzywowe, złącza do cystern, produkcja i serwis węży do myjek ciśnieniowych, końcówki i opaski zaciskowe do węży, eumat

Dziękujemy za wysłane grafiki.