• <
plus

HYDRAULIKA SIŁOWA - PONAD 30 LAT W BRANŻY

Dane kontaktowe

  • Adres: 80-044 Gdańsk, Trakt Św. Wojciecha 29
  • Telefon: 58 324 10 04, 58 306 57 21, 723 179 131
  • E-mail: eumat@wp.pl

Udostępnij

„Eumat” jest firmą założoną w 1992 roku w Szczecinie. Od samego początku nasz rozwój był ściśle związany z tematem hydrauliki siłowej i techniki przepływu mediów.
W oparciu o komponenty uznanych producentów (SEMPERIT, RAPISARDA, MANULI, RASTELLI-RACCORDI) wykonujemy wysokociśnieniowe przewody elastyczne.
Nasza technologia jest certyfikowana przez Urząd Dozoru Technicznego (Świadectwo Badania Typu nr 05_D/96). Potrafimy rozwiązać większość problemów dotyczących wysoko- i średniociśnieniowego przepływu mediów w pełnym zakresie średnich temperatur i agresywności chemicznej.
Jakość naszych wyrobów potwierdzona została stałą współpracą kooperacyjną z zakładami przemysłowymi, stoczniami i producentami sprzętu ciężkiego.
Integralną częścią programu sprzedaży przewodów hydraulicznych są elementy złączne hydrauliki siłowej wg normy DIN i PN ze stali zwykłej i nierdzewnej. Oprócz wysokich ciśnień służymy Państwu rozwiązaniami połączeń elastycznych nisko- i średniociśnieniowego przepływu mediów.
Naszą receptą na sukces jest minimalny czas reakcji na potrzeby Klienta i nie ma znaczenia, czy jest to kooperacyjne zamówienie producenta, czy też pojedyncze serwisowe zlecenie indywidualnego użytkownika. Atutem naszej firmy są odpowiednio obszerne stany magazynowe zapewniające szybką realizację zamówienia i sprawną obsługę klientów.
Wartym podkreślenia jest nasze duże doświadczenie w tej dziedzinie i ciągle rozwijająca się na terenie kraju, sieć firm partnerskich.

Oferta

Co oferujemy:

- Produkcja i serwis przewodów hydraulicznych
- Węże wysokociśnieniowe
- Okucia do węży hydraulicznych
- Elementy złączne hydrauliki siłowej
- Rury precyzyjne
- Uchwyty do rur
- Zawory wysokociśnieniowe
- Manometry
- Szybkozłącza hydrauliczne
- Węże średnio i niskociśnieniowe
- Armatura do węży średnio i niskociśnieniowych
- Oleje hydrauliczne
- Tłoczyska chromowane
- Rury stalowe cylindrowe
- Uszczelnienia: tłokowe, tłoczyskowe, zgarniające
- Części do siłowników: tłoki, dławnice, nakrętki, końcówki tłoczysk
- Łożyska wahliwe
- Komponenty firmy John Guest do instalacji sprężonego powietrza
- Silniki hydrauliczne
- Rozdzielacze hydrauliczne
- Cewki do rozdzielaczy

Opis dodatkowy

hydraulika siłowa , przewody hydrauliczne , węże hydrauliczne , rury precyzyjne , manometry , szybkozłącza , łożyska , elementy złączne hydrauliki siłowej , pręty rury uszczelnienia do siłowników , węże przemysłowe gumowe , węże przemysłowe tworzywowe , złącza do cystern , produkcja i serwis węży do myjek ciśnieniowych , końcówki i opaski zaciskowe do węży , eumat

Dziękujemy za wysłane grafiki.