• <
premium

Remonty klasowe, hydraulika siłowa, stelaże do silników .

Dane kontaktowe

  • Adres: 81-061 Gdynia, Hutnicza 51
  • Telefon: 58 783 81 60
  • Fax: 58 783 37 11
  • E-mail: biuro@etmal.com.pl

Udostępnij

ETMAL Spółka z o.o. jest firmą działającą w branży przemysłu stoczniowego. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierów i techników okrętowych. Stałe kontakty z armatorami krajowymi i zagranicznymi pozwalają na podnoszenie poziomu świadczonych usług.

O uznaniu dla jakości naszych prac świadczy stała współpraca i zadowolenie naszych kontrahentów m.in. z Polski, Niemiec, Norwegii, Szwecji i Grecji. Nasze doświadczenie doceniła japońska firma TSUJI HEAVE INDUSTRIES Co ustanawiając naszą firmę, jako jedynego swojego przedstawiciela na Polskę. W listopadzie 2003 r. firma nasza podpisała umowę agencyjną z Briese Shipping Agency Ltd na wykonywanie prac remontowych i usług dla armatorów na statkach i obiektach pływających. Od maja 2004 roku naszym Agentem na terenie Norwegii jest firma DSD Shipping AS

Oferta

Głównym przedmiotem działalności ETMAL Spółka z o.o. są usługi w zakresie nowych budów, remontów i serwisu urządzeń z napędem hydraulicznym.

Wykonujemy remonty następujących urządzeń:

wciągarki kotwiczno - cumownicze i holownicze
maszyny sterowe
dźwigi ładunkowe
wszystkie typy silników i pomp hydraulicznych
siłowniki
akumulatory hydrauliczne
systemy zęzowo - balastowe i instalacje paliwowe
urządzenia połowowe
zawory i rozdzielacze
siłowniki skrętne HYDROTORQUE

Przeprowadzamy kompleksowe remonty statków i urządzeń lądowych w zakresie remontów klasowych i dokowo - konserwacyjnych.

Szeroki zakres naszych usług obejmuje prace:
dokowe
spawalnicze
kadłubowe
rurarskie
elektryczne
konserwacyjno - malarskie
maszynowe
budowę i remont systemów zęzowo - balastowych i instalacji paliwowych
dobór i dostawa urządzeń hydraulicznych oraz układów automatyki

STELAŻE DO SILNIKÓW ŁODZIOWYCH

Na zamówienie jednostki wojskowej firma ETMAL zaprojektowała i wykonała stelaże do przechowywania i transportu silników łodziowych. Powstały produkt okazał się wyrobem otwierającym przed nami nowe perspektywy i nowy rynek.
Stelaże znajdują swoje zastosowanie przy przechowywaniu silników przyczepnych w okresie zimowym w pomieszczeniach zamkniętych, przy transporcie silnika z kei do hangaru oraz przy wykonywaniu przeglądów, remontów i napraw.
Wykonywane przez nas stelaże pozwalają umiejscowić silnik w pozycji w jakiej zwykle pracuje zamocowany silnik do rufy pawężowej na łodzi, co jest ułożeniem korzystnym do przechowywania, remontowania i prowadzenia napraw. Konstrukcja stelaża pozwala na jego położenie wraz z zamocowanym silnikiem do pozycji horyzontalnej, gdy jest to konieczne ze względów remontowych, składowych czy też transportowych. W tej pozycji możliwe jest przenoszenie silnika dzięki rączkom umiejscowionym po obu stronach konstrukcji. Wykorzystanie dwóch kółek spełniających rolę elementu jezdnego pozwala na przetaczanie stelaża z zamocowanym silnikiem.
Nasz wyrób chroniony jest przez Urząd Patentowy Rzeczpospolitej Polskiej pod nr 64147.

Stelaże tego typu wykonujemy jako jedyni w Polsce.

Filmy

Etmal: Hydrauliczne pale zwiększą możliwości pogłębiarki Świdrak


20 lat ETMAL Sp. z o.o.


ETMAL podczas targów BALTEXPO 2019


Zdjęcia

Do pobrania

Opis dodatkowy

dźwigi okrętowe, wciągarki cumownicze, windy kotwiczne, siłowniki hydrauliczne, system otwierania klap ładowni, silniki hydrauliczne, pompy hydrauliczne, remonty statków, hydraulika siłowa

Dziękujemy za wysłane grafiki.