• <
premium

Remonty klasowe, hydraulika siłowa, stelaże do silników .

Dane kontaktowe

  • Adres: 81-061 Gdynia, Hutnicza 51
  • Telefon: 58 783 81 60
  • Fax: 58 783 37 11
  • E-mail: biuro@etmal.com.pl

Udostępnij

ETMAL Spółka z o.o. jest firmą działającą w branży przemysłu stoczniowego. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierów i techników okrętowych. Stałe kontakty z armatorami krajowymi i zagranicznymi pozwalają na podnoszenie poziomu świadczonych usług.

O uznaniu dla jakości naszych prac świadczy stała współpraca i zadowolenie naszych kontrahentów m.in. z Polski, Niemiec, Norwegii, Szwecji i Grecji. Nasze doświadczenie doceniła japońska firma TSUJI HEAVE INDUSTRIES Co ustanawiając naszą firmę, jako jedynego swojego przedstawiciela na Polskę. W listopadzie 2003 r. firma nasza podpisała umowę agencyjną z Briese Shipping Agency Ltd na wykonywanie prac remontowych i usług dla armatorów na statkach i obiektach pływających. Od maja 2004 roku naszym Agentem na terenie Norwegii jest firma DSD Shipping AS

Oferta

Głównym przedmiotem działalności ETMAL Spółka z o.o. są usługi w zakresie nowych budów, remontów i serwisu urządzeń z napędem hydraulicznym.

Wykonujemy remonty następujących urządzeń:

wciągarki kotwiczno - cumownicze i holownicze
maszyny sterowe
dźwigi ładunkowe
wszystkie typy silników i pomp hydraulicznych
siłowniki
akumulatory hydrauliczne
systemy zęzowo - balastowe i instalacje paliwowe
urządzenia połowowe
zawory i rozdzielacze
siłowniki skrętne HYDROTORQUE

Przeprowadzamy kompleksowe remonty statków i urządzeń lądowych w zakresie remontów klasowych i dokowo - konserwacyjnych.

Szeroki zakres naszych usług obejmuje prace:
dokowe
spawalnicze
kadłubowe
rurarskie
elektryczne
konserwacyjno - malarskie
maszynowe
budowę i remont systemów zęzowo - balastowych i instalacji paliwowych
dobór i dostawa urządzeń hydraulicznych oraz układów automatyki

STELAŻE DO SILNIKÓW ŁODZIOWYCH

Na zamówienie jednostki wojskowej firma ETMAL zaprojektowała i wykonała stelaże do przechowywania i transportu silników łodziowych. Powstały produkt okazał się wyrobem otwierającym przed nami nowe perspektywy i nowy rynek.
Stelaże znajdują swoje zastosowanie przy przechowywaniu silników przyczepnych w okresie zimowym w pomieszczeniach zamkniętych, przy transporcie silnika z kei do hangaru oraz przy wykonywaniu przeglądów, remontów i napraw.
Wykonywane przez nas stelaże pozwalają umiejscowić silnik w pozycji w jakiej zwykle pracuje zamocowany silnik do rufy pawężowej na łodzi, co jest ułożeniem korzystnym do przechowywania, remontowania i prowadzenia napraw. Konstrukcja stelaża pozwala na jego położenie wraz z zamocowanym silnikiem do pozycji horyzontalnej, gdy jest to konieczne ze względów remontowych, składowych czy też transportowych. W tej pozycji możliwe jest przenoszenie silnika dzięki rączkom umiejscowionym po obu stronach konstrukcji. Wykorzystanie dwóch kółek spełniających rolę elementu jezdnego pozwala na przetaczanie stelaża z zamocowanym silnikiem.
Nasz wyrób chroniony jest przez Urząd Patentowy Rzeczpospolitej Polskiej pod nr 64147.

Stelaże tego typu wykonujemy jako jedyni w Polsce.

Filmy

  • Etmal: Hydrauliczne pale zwiększą możliwości pogłębiarki Świdrak

  • 20 lat ETMAL Sp. z o.o.

  • ETMAL podczas targów BALTEXPO 2019

Zdjęcia

Do pobrania

  • ETMAL - folder reklamowy

    18.12.2018

Słowa kluczowe

dźwigi okrętowe, wciągarki cumownicze, windy kotwiczne, siłowniki hydrauliczne, system otwierania klap ładowni, silniki hydrauliczne, pompy hydrauliczne, remonty statków, hydraulika siłowa,

Dziękujemy za wysłane grafiki.