• <
plus

Dane kontaktowe

  • Adres: 96-502 Sochaczew, Inżynierska 32
  • Telefon: 0-46 / 863 97 00
  • Fax: 0-46 / 863 98 08
  • E-mail: poczta@energop.com.pl

Udostępnij

ENERGOP Sp. z o.o. wchodzi w skład grupy Mars Fundusz Inwestycyjny Zamknięty.

Ponad 40-letnia tradycja wpisana w działalność spółki pozwoliła osiągnąć wysoki stopień specjalizacji w zakresie prefabrykacji rurociągów.
Obecnie firma jest wiodącym i jednym z większych wykonawców rurociągów w kraju i za granicą. Oferta firmy obejmuje również wykonawstwo konstrukcji stalowych, zbiorników i silosów, kominów stalowych, kanałów powietrza i spalin itp.
Spółka zajmuje się realizacją dużych projektów inwestycyjnych głównie dla energetyki, przemysłu petrochemicznego, chemicznego, budownictwa przemysłowego.
Na wykonywany zakres robót firma posiada szereg certyfikatów i uprawnień, w tym ISO 9001:2008.

Efektem zrealizowanych w Energop Sp. z o.o. inwestycji w latach 2008-2009 jest nowoczesny ciąg antykorozyjny, w skład którego wchodzą hala malarni o powierzchni 1800 m2 oraz 2 kabiny do śrutowania.

Szczególnie duży zakres możliwości technicznych zapewnia jedna z kabin, w której obróbce strumieniowo - ściernej poddawane są zarówno stale czarne jak i austenityczne.

Wyroby firmy Energop Sp. z o.o. charakteryzowane są jako odpowiadające najbardziej wysokim standardom jakości wykonania gwarantując jednocześnie swą niezawodność działania oraz długi okres eksploatacji.

Zdjęcia

 - GospodarkaMorska.pl

Dziękujemy za wysłane grafiki.