• <
plus

Dane kontaktowe

  • Adres: 21-500 Biała Podlaska, ul. Handlowa 4
  • Telefon: tel/fax. +48 83 343 98 11
  • Fax: 48 83 342 53 44

Udostępnij

Firma powstała w 1991 roku. Pod obecną nazwą „P.H.U. ELMAR LESIUK S.J.” funkcjonuje od 1995 roku. Od początku działalność firmy stanowi handel i przetwórstwo ryb morskich, a także dystrybucja m.in. drobiu, mrożonek, lodów i napoi. Posiadamy umowy dystrybucyjne z podmiotami liczącymi się na rynku.
Załoga
Zatrudnienie w naszej firmie znajduje kilkadziesiąt osób. Dysponujemy zespołem wysoko wykwalifikowanych ludzi angażujących się w realizowane przedsięwzięcia. Wiemy, że to od nich zależy jakość usług, kultura firmy oraz jej wizerunek na zewnątrz. Stworzyliśmy rozbudowany program szkoleń podnoszących kwalifikacje pracowników, dzięki czemu oferujemy naszym klientom wyroby wysokiej jakości, cieszące się uznaniem szerokiego grona konsumentów.
Produkcja
Elmar prowadzi produkcję zgodnie z wymogami systemu kontroli jakości HACCP, dając klientom gwarancję, że produkty w procesie technologicznym są wnikliwie analizowane i nadzorowane. Firma dba o jakość swoich wyrobów, dlatego stawia swoim dostawcom bardzo wysokie wymagania. Dzięki temu powstają produkty naturalne i zdrowe. Firma Elmar posiada certyfikaty uprawniające do eksportu na rynek całej Unii Europejskiej.
Magazyny i położenie
Dysponujemy dużą powierzchnią chłodniczą i bogatym zapleczem magazynowym. Korzystne położenie na wschodzie Polski pozwala na zaopatrywanie całej wschodniej części kraju, jak również dostawy w dowolne miejsca.
Park maszynowy
Troska o najwyższą jakość wyrobów skłania nas do ciągłej modernizacji parku maszynowego, jego rozbudowy i doskonalenia procesów produkcyjnych. W związku z tym kupujemy nowe urządzenia, które gwarantują nam możliwość rzetelnego i elastycznego podejścia do wykonywanych zleceń. Odpowiednie zaplecze logistyczne umożliwia nam szybką reakcję na potrzeby klientów. Nasza flota transportowa składa się ze specjalistycznych samochodów chłodni, przystosowanych do dystrybucji bezpośredniej (sklepy) oraz wysyłki paletowej (hurtownie).

Oferta

Asortyment
W stałej ofercie posiadamy ponad kilkadziesiąt produktów rybnych. Asortyment dostosowywany jest indywidualnie do każdego klienta i może być rozszerzony o produkty spoza stałej oferty. W sprzedaży znajdują się wysokiej jakości ryby mrożone, a także własnej produkcji ryby solone, marynowane i wędzone. Ponadto zaopatrujemy naszych odbiorców hurtowych i detalicznych w: sałatki rybne, konserwy, napoje, lody, drób, mrożonki oraz inne artykuły spożywcze

Opis dodatkowy

ryby wędzone, przetwórstwo ryb, ryby morskie, ryby, śledzie, ryby solone, ryby mrożone, owoce morza, ryby świeże, przetwory rybne, tusze ryb morskich, filety rybne, hurt ryby

Dziękujemy za wysłane grafiki.