• <
plus

Dane kontaktowe

  • Adres: 80-612 Gdańsk, Wosia Budzysza 7
  • Telefon: +48 58 7685 900
  • Fax: +48 58 7685 960
  • E-mail: eg@eg.pl

Udostępnij

Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem robót elektrycznych w zakresie niskich i średnich napięć na obiektach nowobudowanych i remontowanych.
Oferujemy projektowanie i uzgodnienia dokumentacji, dostawy oraz montaż urządzeń i instalacji elektrycznych, pomiary elektryczne, uruchomienie instalacji, wieloletnią gwarancję na wykonane roboty i zamontowane materiały, serwisowanie wykonanych instalacji.- stacje transformatorowe NN i SN

- linie elektroenergetyczne kablowe i napowietrzne NN i SN

- rozdzielnice elektryczne NN i SN

- agregaty prądotwórcze i zasilacze awaryjne UPS

- głowice i mufy SN

- kanalizacje kablowe

- trasy kablowe

- instalacje oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego

- instalacje uziemiające i połączeń wyrównawczych

- instalacje odgromowe

- instalacje siły i gniazd wtyczkowych

- instalacje sterownicze i sygnalizacji

- instalacje zasilania awaryjnego

- zasilanie urządzeń technologicznych

- instalacje ogrzewania elektrycznego

- próby napięciowe kabli i rozdzielnic


Dysponujemy własnym, doświadczonym i wykwalifikowanym personelem wykonawczym oraz nowoczesnym sprzętem montażowym i kontrolno pomiarowym.

Wykonujemy także szeroko rozumiane instalacje teletechniczne i słaboprądowe w obiektach przemysłowych, handlowych, usługowo-biurowych, mieszkalnych itp. Wszystkie systemy wykonywane są w oparciu o certyfikowane urządzenia renomowanych producentów polskich i światowych.

Oferta

Nasza oferta obejmuje: projektowanie, produkcja, instalowanie i serwis urządzeń oraz systemów elektrycznych silnoprądowych i słaboprądowych dla obiektów użyteczności publicznej, energetycznych, przemysłowych, infrastruktury i statków.

Opis dodatkowy

projektowanie systemów elektrycznych, systemy elektryczne silnoprądowe, systemy elektryczne słaboprądowe, systemy energetyczne, systemy przemysłowe, systemy elektryczne dla statków,

Dziękujemy za wysłane grafiki.