• <
plus

TECHNOLOGIE SPECJALISTYCZNE

Dane kontaktowe

  • Adres: 83-032 Kolnik, Tczewska 44
  • Telefon: (58) 342 17 10
  • Fax: (58) 342 15 73
  • E-mail: ekokomes@ekokomes.pl

Udostępnij

Firma EKO KOMES sp. z o.o. reprezentuje w Polsce belgijską firmę TI SOLUTIONS Group oraz ECO ATLAN'TOL LABORATORY.
Pragniemy zainteresować Państwa ofertą naszej firmy dotyczącą specjalistycznych i - co najważniejsze - ekologicznych środków do neutralizacji i usuwania zanieczyszczeń ropopochodnych, przemysłowego mycia, dezodoryzacji i dezynfekcji.
Nasze produkty z powodzeniem znajdują zastosowanie w przemyśle stoczniowym, maszynowym, samochodowym, petrochemicznym, energetycznym, w transporcie oraz przetwórstwie spożywczym.

Posiadamy wieloletnie doświadczenia w zakresie wdrażania różnorodnych technologii dotyczących usuwania zanieczyszczeń ropopochodnych i mycia przemysłowego.
Produkty TI SOLUTIONS produkowane są w oparciu o normy GMP, zgodnie z procedurami systemu zarządzania jakością ISO i posiadają atesty PZH.

O korzyściach (w aspekcie technologicznym i ekonomicznym) wynikających ze stosowania produktów TI SOLUTIONS przekonały się takie przedsiębiorstwa jak:
-Gdańska Stocznia "REMONTOWA" S.A.,
-Stocznia "PÓŁNOCNA" Gdańsk,
-Stocznia "NAUTA" Gdynia,
-Szczecińska Stocznia Remontowa "GRYFIA" S.A.,
-Stocznia Gdańska Grupa Stoczni Gdynia S.A.,
-Morska Stocznia Remontowa S.A. Świnoujście,
-PKN ORLEN S.A. Płock,
-Rafineria Trzebinia,
-LOTOS PETROBALTIC
-Rafineria LOTOS S.A.,
-Morska Straż Pożarniczo-Ratownicza Gdańsk,
-Zarząd Portu Gdańsk,
-Dyrekcja Eksploatacji Cystern Gdańsk,
-Dyrekcja Eksploatacji Cystern Nidzica,
-Zespół Elektrociepłowni "WYBRZEŻE" S.A.
-WSO (G.A.T.X)
oraz wiele innych firm, które od wielu lat należą do grona naszych stałych Klientów.

Oferta

SPECJALISTYCZNA CHEMIA PRZEMYSŁOWA
Proponowane przez nas środki z zakresu chemii przemysłowej z zasady przeznaczone są do usuwania bardzo uporczywych zabrudzeń (płyny środki do usuwanie smarów, olejów), których nie można pozbyć się tradycyjnymi metodami i środkami ogólnodostępnymi w sklepach, w ofercie duży wybór odtłuszczaczy środki do odtłuszczania metali. Dedykujemy je jednak nie tylko do użytku profesjonalnego, często też przydają się w gospodarstwie domowym.

Chemia przemysłowa to znakomity wybór w przypadku wszelkich zanieczyszczeń, które nie poddają się czyszczeniu tradycyjnymi środkami. Preparaty, które proponujemy, mają specjalnie opracowany skład i wysokie stężenie, dzięki czemu bardzo sprawnie radzą sobie nawet z najtrudniejszymi zanieczyszczeniami, a przy tym są bezpieczne.

CHEMIA PRZEMYSŁOWA
Chemia profesjonalna znajduje szerokie zastosowanie we wszystkich gałęziach przemysłu. Środki takie wykorzystuje się głównie do czyszczenia różnego rodzaju maszyn i ich części, gdyż kiedy pożądana jest ich nieskazitelna czystość, chemia przemysłowa sprawdza się w tym najlepiej. Oferujemy duży wybór takich preparatów.

Chemia przemysłowa nie jest zarezerwowana jedynie dla zastosowań profesjonalnych. Znakomicie sprawdza się także w gospodarstwie domowym, gdzie także czasem potrzebne jest zastosowanie silnie działających środków, do usuwania szczególnie trudnych zabrudzeń, z którymi nie radzą sobie zwykłe sklepowe detergenty.

ŚRODKI CZYSTOŚCI DO ZASTOSOWAŃ PROFESJONALNYCH
W naszej ofercie znaleźć można środki z zakresu chemii profesjonalnej, których wachlarz jest bardzo szeroki. Preparaty te znakomicie usuwają wszelkie zabrudzenia – ze smarów, osady wapienne, tłuste ślady i wiele innych, nie ma zanieczyszczenia, z którymi nie byłyby w stanie sobie poradzić. Warto więc także wybierać je do domu.

SORBENTY
Przydają się wszędzie tam, gdzie konieczne jest hamowanie wycieków, na przykład substancji niebezpiecznych- stałych lub ciekłych.

SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ

MYCIE PRZEMYSŁOWE

Kontakt do działów firmy

Biuro/ tel. 58 342 1710 faks 58 342 1573

Tomasz Ziemann – Prezes Zarządu Tel. 502-540-270, e-mail: tomasz.ziemann@ekokomes.pl

Dawid Piechowski – Wiceprezes Zarządu, Tel. 501-415-301, e-mail: dawid.piechowski@ekokomes.pl

Barbara Wróblewska – Kierownik Działu Chemia Przemysłowa, Tel. 576-007-997, e-mail: ekokomes@ekokomes.pl

Marta Brzóska – Administracja Biurowa, Tel. 533-916-629, e-mail: ekokomes@ekokomes.pl

Celina Rojek – Koordynator rejon Starogard Gdański, Tel. 533-915-416, e-mail: celina.rojek@ekokomes.pl

Irena Chodun – Koordynator rejon Gdańsk, Tel. 536-288-433, e-mail: irena.chodun@ekokomes.pl

Zdjęcia

Opis dodatkowy

chemia przemysłowa, dezynfekcja, dezodoryzacja, ropopochodne, chemia stoczniowa, chemia okrętowa, przemysł hutniczy, ratownictwo chemiczne, przemysł petrochemiczny, przemysł maszynowy, sorbenty sypki, maty sorbcyjne, rękawy sorbcyjne, poduszki sorbcyjne, zapory, środki czystości Gdańsk, profesjonalne środki czystości, usuwanie ropopochodnych, mycie, czyszczenie, odtłuszczanie, odkamienianie, odtłuszczacze, odkamieniacze, usuwanie kamienia kotłowego, usuwanie ropy, mycie zbiorników, mycie hal magazynowych, antypiana, odpieniacz, hurtownia chemiczna, hurtownia chemiczna gdańsk, hurtownia chemiczna trójmiasto, chemia dla przemysłu, mycie przemysłowe, oil cleaner, mycie ładowni, neutralizacja ropopochodnych na akwenach wodnych, Atlantol AT7, neutralizacja rozlewisk materiałów ropopochodnych, eko komes, ekokomes, eko-komes, usuwanie frakcji ropopochodnych, środki do przemysłu stoczniowego, środki do przemysłu petrochemicznego, środki do przemysłu maszynowego, A23NS, środek do mycia i odtłuszczania w przemy

Dziękujemy za wysłane grafiki.